Mija termin składania wniosków o przyjęcie do szkół ponadpodstawowych. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to ostatni dzwonek.
Ostateczny termin złożenia wniosków o przyjęcie do wybranej szkoły średniej mija dziś, 22 czerwca, o godzinie 15. Dokumenty można składać osobiście lub – w przypadku szkół we Wrocławiu – poprzez formularz online.
Przekroczenie tego terminu skutkuje wyłączeniem ucznia z pierwszej rekrutacji i koniecznością udziału w rekrutacji uzupełniającej w lipcu, kiedy się okaże, w których szkołach są jeszcze wolne miejsca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze