Reklama

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Mija termin składania wniosków o przyjęcie do szkół ponadpodstawowych. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to ostatni dzwonek.

Ostateczny termin złożenia wniosków o przyjęcie do wybranej szkoły średniej mija dziś, 22 czerwca, o godzinie 15. Dokumenty można składać osobiście lub – w przypadku szkół we Wrocławiu – poprzez formularz online.

Przekroczenie tego terminu skutkuje wyłączeniem ucznia z pierwszej rekrutacji i koniecznością udziału w rekrutacji uzupełniającej w lipcu, kiedy się okaże, w których szkołach są jeszcze wolne miejsca.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/06/2026 11:36
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo NowaGazeta.pl




Reklama