09/05/2026 | Autor: Nowagazeta.pl | źródło: nowagazeta.pl
Członkini Kapeli Janka Boduszka z Siemianic odwiedziła zastępcę burmistrza Obornik Śląskich Huberta Oziminę. Rozmawiano o bieżącej działalności i przygotowaniach do 45lecia zespołu w 2027 roku. Była też okazja do pokazania świeżo zdobytych nagród, wyróżnienia z konkursu w Górze oraz pamiątkowego Medalu Sejmu RP i listów gratulacyjnych od samorządowców.