Reklama

W nagrodę do parlamentu europejskiego

04/07/2011 18:55

Julia Bąk uczennica kl. II a Zespołu Szkół w Prusicach została laureatką konkursu na plakat promujący polską prezydencję w Unii Europejskiej. Julia w nagrodę zwiedzi Parlament Europejski w Brukseli, a jej pracę będzie można obejrzeć na specjalnej wystawie zorganizowanej w parlamencie.

Organizatorem konkursu na plakat promocyjny  pod hasłem  "Nadaj ton Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej" jest europosłanka Lidia Geringer de Oedenberg. Konkurs skierowany był do wszystkich, którzy chcą wypromować kreatywność, entuzjazm i pomysłowość Polaków.

Reklama

Wśród 22 laureatów znalazł się również Michał Mazurek z Gimnazjum w Obornikach Śląskich. Natomiast wśród wyróżnionych byli: Jan Zalewski ze Szkoły Podstawowej w Żmigrodzie i Michał Suseł z Gimnazjum przy Powiatowym Zespole Szkół także w Żmigrodzie. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo NowaGazeta.pl




Reklama