Reklama

Rozstrzygnięcie konkursu "Wakacyjna fotografia"

21/03/2011 18:55
Wczoraj o godz. 12 oficjalnie przeliczyliśmy głosy Czytelników, którzy wzięli udział w konkursie na najlepszą wakacyjną fotografię i wylosowaliśmy zwycięzcę.

30 września 2010 roku zakończyliśmy przyjmowanie zdjęć i przez kolejne tygodnie publikowaliśmy wszystkie fotografie. W konkursie padła rekordowa liczba nadesłanych fotografii, bo aż 25. Otrzymaliśmy również rekordową liczbę nadesłanych głosów - smsy i kupony - bo aż 210.

Tematyka oczywiście dotyczyła wakacyjnej fotografii, lecz jak było można zobaczyć była różnorodna: od pięknych widoków i krajobrazów po postacie.

 

Przez ostatnie 5 numerów publikowaliśmy wszystkie fotografie wraz z kuponami konkursowymi. Głosować również można było SMS - em.

Reklama

 

W sumie otrzymaliśmy 210 głosów, z czego na kuponach były 62 głosy, a nadesłanych SMS-em 148 głosów.

 

Zdjęciem, które otrzymało największą liczbę głosów, została fotografia nadesłana przez Natalię Kurczak z Trzebnicy- 39 głosów.

 

34 Czytelników głosowało na zdjęcie wykonane przez Annę Bator, a 24 głosy otrzymała fotografia wykonana przez Agnieszkę Warzechę.

 

Wśród głosujących (za pomocą SMS-a i na kuponach) wylosowaliśmy jedną osobę. Szczęśliwym laureatem okazał się Zbigniew Laskowski ze Świerzowa.

Reklama

Zwycięzców - Natalię Kurczak i Zbigniewa Laskowskiego zapraszamy po odbiór ciekawych nagród we wtorek 29 marca o godz. 12 do siedziby naszej redakcji przy ul. św. Jadwigi 7.

Raz jeszcze prezentujemy zwycięską fotografię.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo NowaGazeta.pl




Reklama