Reklama

1. Wyprawa na dwóch kółkach po Gminie Prusice

28/07/2017 14:30
Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz oraz Stowarzyszenie RoweLove Prusice zapraszają wszystkich mieszkańców lubiących aktywność na świeżym powietrzu na PIERWSZĄ WYPRAWĘ NA DWÓCH KÓŁKACH PO GMINIE PRUSICE.

Start o godzinie 9:00 w sobotę 29 lipca spod orlika w Prusicach. Wpisowe 15 zł. Miejscem docelowym będzie świetlica w Zakrzewie. Na miejscu czekają atrakcje od Organizatorów w postaci dobrej zabawy, smażonej kiełbaski oraz konkursów dla dzieci i młodzieży. Dla 5 osób nagrody za spostrzegawczość w quizie, który będzie rozwiązywany po przejechaniu trasy.



 
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo NowaGazeta.pl




Reklama