Premier: – Ewa kusiła Adama trzebnickim jabłkiem… | To trzeba zobaczyć [Film]

3914

Kampania wyborcza w pełni, dlatego politycy wykorzystują każdy moment na promocję „swoich” ludzi i obietnic. Praktycznie na każdych dożynkach czy festynach widzieliśmy polityków z różnych opcji. Nie inaczej było podczas trzebnickiego Święta Sadów.

Na Placu Pielgrzymkowym pojawili się politycy z Koalicji Obywatelskiej na czele z Grzegorzem Schetyną, ale w niedzielę wieczorem pojawiła się informacja, że do Trzebnicy zawita premier Mateusz Morawiecki. I faktycznie pojawił się na scenie, ale wykład na temat jabłek zaskoczył nie tylko zgromadzoną publiczność, ale i media.

Politycy, występując przed publicznością, mówią rożne rzeczy. Czasami wygląda to zabawnie, a że przemawiać jest niełatwo, przekonał się o tym sam premier.

Już tego samego dnia, żartowano sobie z niego w „Szkle kontaktowym” telewizji TVN24. Pojawiły się też komentarze w internecie. My z obszernego materiału zamieszczonego na oficjalnej stronie KPRM, zrobiliśmy krótki skrót, z najzabawniejszymi fragmentami.

link do programu satyrycznego TVN24 – SZKŁO KONTAKTOWE

Poniżej pełny zapis video z strony KPRM

12 KOMENTARZY

 1. No faktycznie takie to było śmieszne 🙂
  Człowiek wyszedł powiedział coś od siebie a nie tylko …. „zlikwidujemy te szarańcze pisowska”.. normalny człowiek ale hehe hehe może bob włoszczyzna będą lepszymi hasłami..

  • No faktycznie, nie krzyczał na ludzi „zdradzieckie mordy”, nie mówił o „odszczurzaniu”, „elemencie animalnym” czy też „tęczowej zarazie” jak zwykli mówić zwykli ludzie.

 2. po prostu miał okazję darmowego występu w ramach prowadzonej kampanii – i niestety to Tyle!!! Czy nam się to wystąpienie oraz sam ten fakt podoba czy nie!
  Nie doszukujcie się w fatydze Premiera jakiegokolwiek sygnału sympatii obozu obecnej władzy państwowej dla naszych lokalnych władz. Tym bardziej że dowiedzieliśmy się o planowanym wystąpieniu z drugiej ręki…

  • @Bolek gdyby dalej rządził Donald to już dawno nie było by Polskich kolei tylko Deutsche Bany, które woziły by nas z Wrocławia do berlina gdzie posiadalibyśmy intratne posady w budownictwie jako pomocnicy albo murarze za 2 Euro/godzinę na śmieciówkach

 3. Oczywiście oświecona Trzebnicka centro-lewica musiała skrytykować! – przypomnijcie sobie kiedy ostatni raz w Trzebnicy był premier polski z wizytą ? Jakoś wasz guru „rudy rydz” się u nas nie pojawiał.

  Ale po co słowa wystarczy zobaczyć reakcje mieszkańców na wystąpienie Premiera , brawa uściski dłoni , wspólne zdjęcia – a jak wyglądała wizyta Schetyny ? nawet filmów nie ma bo pewnie pół miasta go wygwizdało , tylko dwa wymowne zdjęcia na jego twiterze sam przy straganie i zdjęcie z mieszkańcem 😛 kogo wy chcecie oszukać ..

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here