Dostał 25 zarzutów

971
KPP Trzebnica

Ponad 950 porcji narkotyków
nie trafi na rynek

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i tabletki „eksatzy”. Kryminalni w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali dealera i dotarli do jego klientów.

Mężczyźnie, któremu już postawiono 25 zarzutów, dotyczących posiadania i handlu narkotykami, może teraz grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak poinformował Piotr Dwojak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy, policjanci z Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w trakcie realizacji szeroko zakrojonych czynności operacyjnych, namierzyli mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa narkotykowe.

– Policjanci obserwowali 31-latka, podejrzewając, że posiada i sprzedaje im narkotyki. Zatrzymania dokonali, gdy środki odurzające przewoził samochodem, w którym podczas przeszukania ujawniono marihuanę, amfetaminę i tabletki „ekstazy”. Następnie dokonano sprawdzenia miejsca zameldowania podejrzewanego, gdzie ujawniono narkotyki ukryte w kosmetyczce. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli 30,4 grama amfetaminy, 129,72 grama marihuany i 9 sztuk tabletek tzw. „ekstazy” oraz wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany i już postawiono mu 25 zarzutów dotyczących posiadania i handlu narkotykami – podaje Piotr Dwojak i dodaje, że zatrzymanemu grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

1 KOMENTARZ

  1. niech zajmą się czymś pożytecznym, każdy robi co chce pali ćpa każdego decyzja a oni niech się zabiorą za przemoc w domach i za to co się dzieje nocami na ulicach powodzenia pałą w mundurach

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here