13 tys. zł za raport. Czy jest solidny czy bubel?

422

Ponad 1,5 godziny burmistrz Marek Długozima przedstawiał Raport
o stanie gminy Trzebnica

Jak mówił, zlecił go firmie zewnętrznej, która zainkasowała za niego 13 tys. zł, po to aby był bezstronny. Radni opozycyjni zauważyli jednak, że dokument nie przedstawia realnego stanu gminy, że nie podano zagrożeń, że nie poinformowano o ogromnym zadłużeniu, za to umieszczono w nim wiele zdjęć burmistrza, „którego ledwo widać zza konfetti”.

Podsumowanie Raporty o Stanie Gminy Trzebnica tylko w NOWej lub e-wydaniu, które kupisz tutaj

5 KOMENTARZY

    • Wiadomo, że jest to bubel, gdyż taki raport nie będzie bezstronny. zleceniodawcą/ płatnikiem jest sam zainteresowany, który wymaga przedstawienia go w jak najlepszym świetle. Brawo NOWA. rozdawnictwo nie ma końca.

  1. Wywalić tyle grosza o zgrozo. Czyżby trzebnicki urzędnik nie potrafił na zasadzie ” kopiuj, wklej” zebrać wszystkie dokonania Cezara?

  2. Tylko jakby trzebnicki urzędnik zrobił ”kopiuj, wklej” to najlepsza w powiecie, bezstronna gazeta miała kolejną pożywkę 😉

  3. A to sam p. Długozima nie wie jaki jest stan gminy , z którą jest związany wiele lat? Do tego jest potrzebna firma zewnętrzna? Oj, wygląda to na niegospodarność, naruszenie dyscypliny finansów publicznych i marnotrawstwo publicznych pieniędzy….

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here