Śmieci, fetor i roje much w środku miejscowości

725
Na nielegalnym wysypisku można znaleźć wszystko

Nielegalne wysypisko śmieci w Wiszni Małej to duży problem dla mieszkańców okolicznych domów. Jednak jeśli wysypujący tam odpady nie zaprzestaną tego procederu, ciężko będzie je zlikwidować. Gmina rozważa zainstalowanie monitoringu.

Do redakcji NOWej przyszedł mail od mieszkańca Wiszni Małej.

-Bardzo proszę o informację, kiedy zostanie zlikwidowane nielegalne wysypisko śmieci w Wiszni Małej u zbiegu ulic Leśnej i Na Kolonii – prosi nasz czytelnik.- Jest to miejsce, gdzie czasowo stawiane są kontenery na odpady. W chwili obecnej zalega tam ogromna sterta gnijących odpadów zielonych, a także worki z domowymi odpadami plastikowymi, gruz i odpady budowlane. Są upały, a unoszący się fetor i roje much są nie do zniesienia. Proszę o pilną interwencję w tej sprawie. Obok wysypiska jest plac zabaw dla dzieci i występuje tu ewidentne zagrożenie sanitarne. Należałoby postawić tam tablicę zakazującą wysypu śmieci, ponieważ sytuacja powtarza się regularnie. Przecież to miejsce znajduje się bez mała po drugiej stronie ulicy od UG. Rozważam poinformowanie o tej sprawie mediów. Proszę o odpowiedź – pisze mieszkaniec Wiszni Małej.

Czytaj na kolejnej stronie…

1 KOMENTARZ

  1. Jeszcze trochę i tak będzie na naszych stawach w Trzebnicy. Po imprezach na wyspie wynajmowaną przez Gminę śmieci walaja się. Stawy stają się publiczną toaletą a podczas takich imprez wieczorem strach wyjść na spacer. To już nie jest miejsce przyjazne do odpoczynku to jedna wielka spełnia. Patroli policji pieszych brak. Mają zakaz ???…
    Ciekawe co się dzieje ??? Może by tak ochronę środowiska tym zainteresować????…..

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here