Podsłuch na telefon – kiedy może się przydać?

45

Telefon jest obecnie narzędziem, z którego korzystamy na co dzień na wielu polach – do pracy, rozrywki czy kontaktu ze światem. Czasem jednak jest to również narzędzie służące do wykorzystywania nas, co może skutkować różnymi nieprzyjemnymi konsekwencjami w ramach następstw jednej czy kilku nietrafionych rozmów. Jak bronić się przed takimi praktykami? Czy nasze dzieci, rodzice i dziadkowie również mają możliwość ochrony siebie przed nieuczciwymi osobami? Dlaczego oprogramowanie szpiegowskie może się do tego przyczynić?

  1. Bezpieczeństwo dziecka jest istotne
  2. Telemarketer już nigdy cię nie oszuka
  3. Zdalna instalacja i inne dodatki

Bezpieczeństwo dziecka jest istotne

Jeżeli zależy nam na tym, aby wiedzieć, z jakich aplikacji korzysta nasza pociecha oraz z jakimi osobami się zadaje, podsłuch na telefon jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Możemy łatwo i na bieżąco monitorować, jakie aktywności są wykonywane na telefonie, a także jesteśmy w stanie w każdej chwili sprawdzić, gdzie nasz syn lub córka są – aplikacja szpiegująca posiada wbudowany GPS i monitoruje aktualną pozycję telefonu. Więcej na ten temat dowiesz się pod adresem https://monitoringtelefonu.com.pl/.

Telemarketer już nigdy cię nie oszuka

Jeżeli mamy problem z często dzwoniącymi ankieterami czy telemarketerami, aplikacja podsłuchująca może okazać się dla nas zbawieniem. Dzięki nagrywaniu rozmów nie będziemy musieli się martwić, że ktoś przekręci nasze słowa i wykorzysta je na swoją korzyść. Szczególne znaczenie może to mieć w przypadku osób starszych, jak np. nasi rodzice czy dziadkowie, którzy zwykle są bardziej podatni na socjotechniki stosowane przez sprzedawców pracujących na telefonie.

Zdalna instalacja i inne dodatki

Program szpiegujący jest łatwy w obsłudze, jak i w instalacji. Ten ostatni proces możemy przeprowadzić całkowicie zdalnie, co jest przydatne w sytuacji, gdy zależy nam np. na monitorowaniu urządzeń należących do naszych dzieci. Jeżeli nie czujemy się na siłach zrobić to samodzielnie, zawsze możemy poprosić obsługę techniczną o wsparcie. Aplikacja śledzi nie tylko aktywność SMS na telefonie, ale także na innych komunikatorach, jak np. Messenger, Viber czy Snapchat. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy pełen dostęp do wszystkich wiadomości przechowywanych na wybranym urządzeniu.

Aplikacja służąca do podsłuchu i podglądu telefonu jest prosta w obsłudze, intuicyjna i dyskretna. Poza odbieraniem danych z telefonu umożliwia nam także ustalenie dokładnej lokalizacji, co dodatkowo przemawia na jej korzyść.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here