Jak przygotować grafik czasu pracy?

51

Grafik czasu pracy jest niezbędny, aby można było rozliczać pracowników z tego, ile realnie przebywali w biurze. Samodzielne przygotowanie takiego dokumentu może być jednak bardzo czasochłonne, dlatego też powinieneś zapoznać się z narzędziami, które ułatwią to zadanie.

  1. Gotowy grafik czasu pracy
  2. O czym pamiętać przygotowując grafik dla pracowników?

Za skorzystaniem z gotowego rozwiązania przemawia kilka argumentów, z których najważniejszymi są prosta obsługa, oszczędność czasu i bezpieczeństwo.

Gotowy grafik czasu pracy

Nowoczesny grafik czasu pracy posiada wiele dodatkowych funkcji, do których zalicza się zarządzanie pracownikami, urlopami, stanowiskami, kosztami a nawet ogłoszeniami. Tym samym osoba odpowiedzialna za zarządzanie ludźmi w firmie może w jednym miejscu znaleźć grafik pracy ze wszystkimi potrzebnymi informacjami. Narzędzie dostępne jest w bardzo przystępnej cenie, a na co dzień korzysta z niego kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Jeżeli chcesz się przekonać czy grafik czasu pracy przyda się w twojej firmie, możesz skorzystać z wersji demonstracyjnej. Cena narzędzia uzależniona jest od liczby zatrudnionych w firmie osób, dzięki czemu mniejsze przedsiębiorstwa mogą liczyć na bardziej przystępne ceny. Warto również wspomnieć o tym, że harmonogram pracy pozwala osiągnąć lepszą efektywność. Jest to więc inwestycja, która na pewno się opłaci.

O czym pamiętać przygotowując grafik dla pracowników?

Gotowy harmonogram czasu pracy zawiera wszystkie niezbędne elementy, dzięki czemu taki dokument jest zgodny z przepisami. Nie musisz więc samodzielnie pilnować takich rzeczy, tylko po prostu korzystasz z gotowych narzędzi. Cały program do układania grafiku jest bardzo intuicyjny i wystarczy, że poświęcisz zaledwie kilka minut na podanie niezbędnych danych, a otrzymasz gotowy grafik. Nie musisz się również przejmować ewentualnymi zmianami kadrowymi, ponieważ przygotowany w programie grafik pracy zmianowej zawsze możesz dowolnie edytować.

Na stronie programu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje wraz z poradami na temat tego, jak najlepiej opracować grafik. W przypadku problemów z założeniem konta demo lub wykupieniem płatnego pakietu zawsze możesz liczyć na wsparcie działu obsługi klienta. Serwis posiada nowoczesną wersję mobilną, więc możesz zarządzać pracownikami zarówno z komputera, jak również z telefonu lub tabletu. Nie ma więc znaczenia, gdzie aktualnie przebywasz, bo zawsze masz łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych informacji, które ułatwią ci zarządzanie firmą.

artykuł sponsorowany

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here