Festyn dla Dominika już w sobotę w Garbcach

261

Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca o godz. 17 w Garbcach, rozpocznie się festyn charytatywny na rzecz potrzebującego pomocy Dominika Poślada.

Chłopczyk jest chory i potrzebuje środków na leczenie i rehabilitację

Jak mówi mama chłopca, o chorobie synka, którą jest rozszczep kręgosłupa, dowiedziała się tuż po porodzie, gdyż w czasie ciąży lekarz nie zauważył nic niepokojącego.

– Dominik urodził się z wodogłowiem i przepukliną oponowo-rdzeniową, dlatego też w drugiej dobie życia przeszedł operację zamknięcia przepukliny oraz został mu wszczepiony układ zastawkowy. Obecnie synek jest pod stałą obserwacją neurologa, neurochirurga, ortopedy, urologa, a od 2 roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Leczenie Dominika opiera się głównie na stałej rehabilitacji, która jest dla nas światełkiem w tunelu. Kieruję do Państwa gorącą prośbę o wsparcie w gromadzeniu funduszy, które zapewniają synowi niezbędne leczenie. Dominik jest w całości zdany na innych, dlatego nie mam możliwości podjęcia pracy i to powoduje ciężką sytuację finansową. Za każde wsparcie serdecznie dziękuję – mówi mama chłopczyka.

W najbliższą sobotę, 15 czerwca o godz. 17, rozpocznie się festyn charytatywny na rzecz Dominika

Organizatorzy zapewniają świetną zabawę, muzykę, konkursy z nagrodami, dmuchany zamek, grill, watę cukrową i wiele innych atrakcji. Podczas imprezy zostanie przeprowadzona zbiórka plastikowych nakrętek.

Dominikowi można pomóc:

Aby przekazać darowiznę przelewem:

Fundacja „Serca dla Maluszka”
Ul. Kowalska 89
43-300 Bielsko-Biała
Bank Millenium 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142
Tytułem: Dominik Poślad

Aby przekazać darowiznę przelewem z zagranicy:

Fundacja „Serca dla Maluszka”
Numer rachunku PL 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142
Bank Millenium S.A.
ul. Stanisława Żaryna 2 A
02-593 Warszawa
POLAND
Kod SWIFT banku: BIGBPLPW
Tytułem: Dominik Poślad

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here