Dramat w szkole. Koledzy z klasy drastycznie znęcali się nad 10-latkiem

3482

Dramat 10-letniego ucznia miał trwać od dawna, jednak to na wycieczce szkolnej, koledzy z klasy mieli w wyjątkowy sposób znęcać się nad swoim kolegą. W liście, który rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Krynicznie wysłali do kuratorium i przesłali do naszej redakcji, opisano szczegółowo jak znęcano się nad chłopcem.

Czytając pismo, aż trudno uwierzyć, że takie rzeczy mogli robić 10-latkowie. Rodzice chłopca o sprawie powiadomili też policję.

Tymczasem rodzice innych uczniów, którzy dowiedzieli się o sprawie, są zbulwersowani. Zarzucają dyrektorowi szkoły, że nie zareagował właściwie. Twierdzą, że w placówce panuje „zmowa milczenia”.

Dziś odwiedziliśmy dyrektora placówki, który, gdy otworzył drzwi do sekretariatu, to powiedział, że go nie ma. Dopiero po chwili przyznał, że to on zarządza szkołą i udzielił nam zdawkowych odpowiedzi.

Co dokładnie wydarzało się na wycieczce? Jak sprawę tłumaczy dyrektor? O tym przeczytacie w jutrzejszym wydaniu NOWej Gazety Trzebnickiej.

O komentarz do sprawy prosimy także organ nadzorujący szkołę, a także kuratorium i policję.


4 KOMENTARZY

  1. A co na to Agnieszka Moździerz gminna dyrektorka oświaty która nadzoruje te szkołę? Tak niekompetentna że nic nie wiedziała, a moze sama brała udział w zmowie miliczenia o której mówią media w całym kraju? Mam nadzieję, że prokurator to dokładnie wyjaśni a rodzice przypilnuja konsekwencji

  2. Agnieszka Moździerz nadzoruje tę szkołę jako dyrektor placówek oświaty – tak jest przynajmniej podane na stronie Gminy Wisznia Mała, zresztą zdaje się, że niespełna dwa tygodnie temu ta pani była na gminnych zawodach dla uczniów szkół spod jurysdykcji gminy Wisznia Mala, zatem w jakiej roli?. Jeśli więc te dane są nieaktualne, to proszę mnie poprawić i napisać kto jest teraz dyrektorem i kiedy pani Mozdzierz zrezygnowala lub zostala zwolniona? Zresztą zasadna jest kwestia nie do konca kto jest teraz dyrektorem, a kto był w czasie gdy rozgrywał się dramat tego biednego dziecka bo chyba to nie była jednorazowa sytuacja na wycieczce, a z tego co wynika z doniesien mediów to ta straszna historia trwała od jakiegoś czasu także w szkole.

  3. podwyżki za co?a konsekwencje jakie?p?Dramat Rodzicu otwórz oczy i przestań patrzył na nauczyciela jak na święty obrazek,

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here