Wiszeński Dzień Dziecka – jakie atrakcje?

89

Zapraszamy na Wiszeński Dzień Dziecka, który w tym roku odbędzie się dokładnie 1 czerwca na boisku sportowym w Ligocie Pięknej. Będzie to niepowtarzalne wydarzenie, ponieważ program artystyczny stworzą młodzi i bardzo utalentowani ludzie, którzy mieszkają i uczą się w gminie Wisznia Mała. 

Usłyszymy m.in. Wiszeńskie Talenty – wokalistów, którzy szlifowali swoje głosy przy Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. Wystąpi również wielopokoleniowa wiszeńska Orkiestrę Dęta prowadzona przez Pawła Maliczowskiego. Zobaczymy też młodych tancerzy, formy teatralne i pokazy sportowe. Wieczór zakończy gratka dla fanów muzyki. Na scenie zagra i zaśpiewa grupa Wesołe Gitary – jest to jeden z najlepszych zespołów wykonujących przeboje polskiego big-bitu. Usłyszymy m.in. Nie zadzieraj nosa, Nikt na świecie nie wie, Ktoś mnie pokochał czy Tak bardzo się starałem.

Tego nie można przegapić

Wiszeński Dzień Dziecka poprowadzi Grzegorz Markocki – konferansjer, wokalista i osobowość telewizyjna. Zapraszamy!

Program:

14:00 – rozpoczęcie i koncert Orkiestry Dętej z Wiszni Małej

14:45 – program artystyczny przygotowany przez uczniów szkół

17:00 – debiuty wokalne (młodzi wokaliści, którzy rozpoczynają przygodę ze sceną). Uwaga – lista uczestników otwarta – można przynieść na pendrive podkład muzyczny, zgłosić się i zaśpiewać dla publiczności, zapraszamy!

18:00 – Wiszeńskie Talenty – koncert młodych wokalistów z Gminy Wisznia Mała z towarzyszeniem zespołu na żywo

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here