PROCAM CUP 2019 w Ujeźdźcu Wielkim

242
Już we wtorek rusza trzecia edycja ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej dla dzieci z małych miejscowości i wsi – PROCAM CUP 2019. Inauguracja jednego z największych piłkarskich wydarzeń w kraju odbędzie się na Dolnym Śląsku w miejscowości Ujeździec Wielki (gmina Trzebnica).
W skład każdego zespołu wejdą chłopcy rocznika 2008 i młodsi lub dziewczęta rocznik 2007 i młodsze. Każdy zespół ma liczyć maksymalnie 15 zawodników oraz 3 opiekunów. Dozwolone są zespoły mieszane. Swoje drużyny zgłaszały szkoły podstawowe i kluby sportowe z małych miejscowości, warunkiem jednak jest, by nie były to profesjonalne drużyny piłkarskie. W turnieju udział weźmie ponad pół tysiąca małych piłkarzy z małych miejscowości.
Najlepsze drużyny eliminacji wezmą udział w wielkim finale, który odbędzie się 16 czerwca na Stadionie w Kołobrzegu.
W ramach eliminacji w Ujeźdźcu Wielkim o awans do wielkiego finału walczyć będą:
  • Talent Trzebnica,
  • Widawa Wilków,
  • Start Namysłów,
  • Polonia Jaszowice,
  • Dragon Miszkowice,
  • Zorza Pęgów.

Otwarcie turnieju odbędzie się we wtorek 7 maja o godzinie 10:00 na Orliku Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Ujeźdźcu Wielkim.

Rywalizacja potrwa do godziny 15:00. Organizatorem zmagań jest PROCAM Polska we współpracy z BASF Polska. Patronat nad turniejem objął PZPN, a oficjalnym Partnerem Turnieju jest 4Move & Frugo.

W przypadku pytań proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 512 181 150.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here