Atak na dziennikarza

2364

W biały dzień, w Trzebnicy, podczas nagrywania reportażu, doszło do napaści na dziennikarza. Wszystko działo się na publicznej inwestycji Gminy Trzebnica.

W piątkowy poranek nasza redakcja dostała od mieszkańców  zgłoszenie, że progi zwalniające przy ul. Wałowej w Trzebnicy, które dzień wcześniej zbudowano, są właśnie ponownie rozwalane. W pewnym momencie, do filmującego dziennikarza, podszedł jeden z robotników i… nagle padł cios. Sprawa trafiła na policję.

Niestety, do naruszenia nietykalności cielesnej dochodzi bardzo często. Wielokrotnie opisywane są przypadki, napaści na funkcjonariuszy policji czy udzielających pomocy ratowników medycznych. Na agresję narażeni są też często dziennikarze, którzy robią zdjęcia lub filmują różne sytuacje. Podobnie było w Trzebnicy.

Więcej o tym zdarzeniu będzie można przeczytać w czwartkowym numerze NOWej Gazety Trzebnickiej. Dodajmy, że do ataku doszło w publicznym miejscu i na publicznej inwestycji.

7 KOMENTARZY

 1. Przez te progi nie da się normalnie przejechać …. Brak oznakowania poziomego a ich wysokość nie spełnia żadnych norm.
  Kto zlecił budowę ?
  Kto za to odpowiada ?
  Progi wyglądają jakby Czesiek z Mietkiem po dwóch flaszkach je stawiali.
  A na filmie Wiesiu broni roboty swoich kumpli…..

 2. Super gratuluje rewelacyjnej roboty teraz tamtą drogą nie jadę , bo juz raz układ wydechowy urwałem poruszając sie w tempie ślimaka . Nasętępny raz jak coś urwę, albo miskę olejową uszkodzę wzywam policje. Latwiej było kilka bloczków betonowych ustawic i problem z głowy . Wykonanie iście w rosyjskim stylu , u nich takie patenty przechodzą , widac u nas też .

 3. Nie mam pytań do Was (do redakcji nowej).
  Nie popieram obwiesia który zaatakował dziennikarza ale fajnie by było gdybyście napisali w papierowym wydaniu coś o tych progach np:
  dlaczego są poprawiane ?
  kto o nie wnioskował ?
  kto wydał zgodę ?
  co z brakiem oznakowania ?
  jak dochodzić swoich praw w przypadku uszkodzenia samochodu z powodu braku oznakowania ?
  ile kosztowały ?
  która partacka firma je wykonała ?
  itd itd.
  Rozumiem że w kolejnym wydaniu będzie o tym osobny artykuł ?

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here