Policja zatrzymała podejrzanego o akt wandalizmu na Cmentarzu w Żmigrodzie

4212

Godz. 12:00 Jak dowiedzieliśmy się od Piotra Dwojaka, oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy policjanci przesłuchują podejrzanego o dokonanie aktu wandalizmu na grobach na cmentarzu w Żmigrodzie. Ze względu na dobro śledztwa policja nie może zdradzić więcej szczegółów. Trwają czynności wyjaśniające.

Na zdjęciu widać wyrwany krzyż
Wandal zniszczył blisko 40 grobów

 

Wczoraj późnym wieczorem nieznani sprawcy dokonali aktu wandalizmu w Żmigrodzie na cmentarzu. Wandale zniszczyli blisko 40 grobów.

Jeśli grób, którym opiekujesz się, został zniszczony, koniecznie zgłoś to na policję

Policja szuka sprawców!

Wszystkie Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w wykryciu sprawców, proszone są o kontakt z policją

Więcej o sprawie już wkrótce w NOWej gazecie trzebnickiej

3 KOMENTARZY

  1. Szanowni mieszkańcy Żmigrodu i Trzebnicy ! To co zdarzyło się na cmentarzu w Żmigrodzie na pewno nie zasługuje na przebaczenie !! Tak jak nie można przebaczyć określenia tego czynu ,, aktem wandalizmu ,, Geneza tego terminu oparta jest na sfałszowaniu historii ludu Wandalów – który do historii Polski wszedł pod nazwą ,, Polanie ,, czy opluwanie twórców państwa to cecha tylko Polaków ! ? Na pewno nie !! Pan Rafał Zagórski , radny ze Żmigrodu powinien nauczyć się przyzwoitości ! Ja nie życzę sobie aby ktokolwiek ubliżał naszemu narodowi ! Z tego wynika że powinienem Wstydzić się tego kraju !!

  2. Termin ,, wandalizm ,, wyprodukowano ,, w Polsce ! Bo Polska to nie ,, naród tylko nazwa państwa w którego granicach zamieszkują Germanie ( Wandalowie ) i Słowianie ; obecnie różne nacje . Obecnie w kraju toczy się Ewaporacja Wandalów . Przed laty były jeszcze dwie Ewaporacje Litwinów i Ukraińców . I nie wiele brakowało aby po tych nacjach pozostał napis na mapie ! Dlatego Litwini Polaków tak ,, wściekle ,, lubią ! Holokaust Żydów ! O nim wszyscy wiedzą bo głośno ! A o Ewaporacjach w Polsce cicho – tajne ! Zajmuje się nimi p. Małgorzata Kidawa-Błońska z Opus Dei . Dążmy do tego aby ,, banda ,, ta utożsamiła się ! Jak wszystkie partie i organizacje !

  3. Szanowni mieszkańcy Żmigrodu i Trzebnicy , czytając moje wyjaśnienie , czy nie czerwienicie się ! Ale Wy nie musicie się wstydzić to powinni wstydzić się ci co ,, wyprodukowali ,, termin ,, wandalizm ,, Nie ładnie wygląda społeczeństwo które opluwa swoich twórców państwa .

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here