Strajk nauczycieli w całej Polsce. Czy popierasz nauczycieli? [SONDA]

1438
Strajk w SP nr 1 w Obornikach Śl.

Po fiasku rozmów z rządem dziś ruszył strajk nauczycieli. Wg rządu w całej Polsce strajkuje W szkołach i przedszkolach nie ma zajęć. Strajk jest bezterminowy i jest największy od 1993 roku w oświacie. Jak podają ok. 83% placówek w całej Polsce bierze udział w strajku.

SYTUACJA JEST KRYZYSOWA

Jak długo potrwa? Czy pod naciskiem rodziców, nauczyciele pójdą na ustępstwa? W środę, 10 kwietnia pierwsze egzaminy – Czy do tego czasu sytuacja zmieni się?

Jak wygląda sytuacja w placówkach, do których uczęszczają wasze dzieci? – czekamy na Państwa komentarze

Sprawdzamy jak wygląda sytuacja
w gminach naszego powiatu

W Żmigrodzie dobywają się zajęcia opiekuńcze, do Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego  przyszło 14 dzieci spośród 500 uczniów. W SP nr 3 w Obornikach Śl. nie ma zajęć dydaktycznych, ale uczniowie mają opiekę w świetlicy, z kolei do SP nr 1 przyszło 3 uczniów z blisko 300 w całej szkole. 

1038 szkół na Dolnym Śląsku przystąpiło do strajku,
co stanowi 81,5 %
wszystkich placówek

Czy popierasz nauczycieli?

Czy popierasz nauczycieli?

 

2 KOMENTARZY

  1. nie wspieram! nie każdy nauczyciel jest sumiennym nauczycielem w nauczaniu,prywatne korepetycje ,płatne dwa miesiące w sezonie wakacyjnym ,wszystkie państwowe dni wolne od szkoły płatne Mało !?czy nauczyciele są uczciwi wobec nas ? nie uczeń kończący szkole niedostateczna tylko potwierdza nauczanie nauczyciela

  2. prywatne korepetycje ,nad godziny (świetlice dyżury itp ,2mc lipiec i sierpień płatne aa uczyń z jedynka na świadectwie !? wina nauc nauczyciela czy ucznia ?

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here