Pobieranie mp3 z YouTube

66

Pewnie zastanawialiście się – dlaczego ludzie tak robią? A ja odpowiadam – pewnie mają swoje powody. A takich może być naprawdę dużo. Wśród błahych, można pewnie spotkać również te, które są znacznie lepiej motywowane i mają głębsze podłoże. Mimo wszystko jest to bardzo popularna metoda z której korzysta całkiem dużo osób. Nic dziwnego! Dzięki temu mogą mieć swoje ulubione treści udostępnione na YouTube na swoim telefonie w przyjaznym wszystkim formacie mp3. Jak jednak się za to zabrać, gdzie znaleźć takie strony i czy w ogóle warto się w to bawić? Odpowiadamy.

Z pomocą przychodzi konwerter mp3 z YouTube

To bardzo prosta opcja, niewymagająca i wbrew temu, co czasem słychać, całkowicie legalna. Chodzi o to, że na konkretnej stronie podajemy link do filmu na YouTube, a następnie pobieramy go w formie mp3. Niektóre strony pozwalają również na ściągnięcie całego filmu, wraz z obrazem. Dzięki temu nie będziemy musieli się martwić, że czegoś nie obejrzymy, bo nie mamy dostępu do Internetu.

Każdy ma swoje własne powody, które kierują nim, kiedy pobiera film z YT w formacie mp3. Kiedy kogoś zapytamy, z pewnością użyje jednego z poniższych argumentów:

  • chodzi o transfer danych, którego jest mało
  • chciałem kupić płytę, ale nie po jeden utwór
  • nigdzie indziej nie dało się tego znaleźć
  • to była najszybsza forma
  • boję się, że twórca może skasować ten materiał

I tak dalej, i tak dalej. Każdy ma swój własny powód, przez który będzie wykonywał takie czynności. Całe szczęście… Jest to legalne. Ale pod warunkiem, że nie rozpowszechniamy pobranej muzyki, ani, co gorsza, nie sprzedajemy jej nikomu i używamy jej tylko do swoich celów. W innym przypadku dochodzi do bardzo poważnego przestępstwa, jakim jest złamanie prawa autorskiego, które jest bardzo mocno piętnowane. I gdyby tylko o karę grzywny chodziło. Ale za takie czynności grozi również odpowiedzialność kara, a tego chyba nikt by nie chciał.

W Internecie pełno jest takich stron, które umożliwiają pobieranie wideo z YouTube w formie mp3. Niestety, wiele z nich to słabej jakości strony, albo takie, które żerują na nas, ponieważ wymagają wpłacenia jakiejś sumy pieniędzy. Dlatego lepiej wybierać strony zaufane, które robią to za darmo – najlepiej można poczytać o tym na stronie https://alemovie.pl/rankingi/przetwornik-mp3, która udostępnia informacje o całym procesie ściągania filmów z YT na format mp3, ale również poleca jedną świetną, zaufaną stronę, która działa zawsze. Niezależnie od wszystkiego. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się materiałami gdziekolwiek jesteśmy, bez względu na to, czy mamy Internet w telefonie, czy też nie. Proste, prawda?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here