Czy drukarki Zeccer wyprą punkty ksero?

95

Drukowanie dokumentów w punktach ksero to poważne wyzwanie, prawda? Musisz czekać w kolejce na przyjęcie zlecenia i jego realizację lub, w przypadku punktów samoobsługowych, tracić czas na samodzielne kopiowanie kolejnych stron. Na domiar złego musisz zawsze mieć przy sobie drobne. Ale istnieje bardzo wygodna alternatywa – drukarki Zeccer. Czym są i czy mają szansę wyprzeć tradycyjne punkty ksero?

Co to jest i jak działa?

Drukarki Zeccer to wyjątkowe urządzenia dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na drukowanie w punkcie ksero lub tych, którzy nie mają własnej drukarki. Dzięki nim szybko i bez problemów otrzymasz gotowe materiały – zawsze wtedy, kiedy ich potrzebujesz.

Fantastyczną wiadomością jest to, że wystarczy tylko wysłać plik mailem – nie musisz zgrywać go na płytę lub pendrive, musisz mieć przy sobie jedynie smartfon czy tablet. Obawiasz się, że Twoje materiały trafią w niepowołane ręce? Niepotrzebnie – połączenie jest szyfrowane, a Twoje pliki zostaną usunięte z systemu od razu po zakończeniu drukowania.

Nie musisz już nosić przy sobie drobnych – za wydruk zapłacisz kartą, szybkim przelewem lub Blikiem.

Kto może z nich korzystać?

Urządzenia dostępne są dla każdego, kto tylko potrzebuje szybko i wygodnie uzyskać wydruk dokumentów. Drukują nie tylko notatki z wykładów czy CV i listy motywacyjne, ale także bilety na pociąg i faktury VAT oraz wiele innych dokumentów.

To wspaniała propozycja dla studentów, którzy ciągle spieszą się, by zdążyć na wykład, ale także dla innych osób, które nie posiadają w swoich domach drukarek. Wystarczy tylko znaleźć drukarkę w najbliższej lokalizacji i po prostu skorzystać z niej.

Gdzie je znajdziesz?

Drukarki Zeccer znajdziesz w dziesiątkach lokalizacji w całej Polsce – w samym Wrocławiu jest ich już 29. Poza tym zainstalowane zostały w Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Gliwicach i wielu innych polskich miastach.

A w jakich miejscach ich szukać? W sklepach 1 minute, bibliotekach, na uczelniach, w galeriach handlowych i w biurach co-workingowych. Poznasz je z łatwością – są bardzo charakterystyczne, utrzymane w biało – niebieskiej kolorystyce.

Jak korzystać z samoobsługowych drukarek?

Wystarczą trzy proste kroki. Pierwszym z nich jest wysłanie emaila na adres drukarki – znajdziesz go przy urządzeniu lub na stronie internetowej. Do wiadomości dołącz załącznik z dokumentem, a następnie otwórz wiadomość zwrotną i przejdź do zakładki ustawień oraz płatności. Zapłać i odbierz wydruk. I tyle.

Podsumowanie – zalety samoobsługowych drukarek

Do najważniejszych korzyści, które przyniesie Ci korzystanie z samoobsługowych drukarek Zeccer, zaliczyć należy:

  • wygodę i oszczędność czasu – koniec ze staniem w kolejkach,
  • brak konieczności noszenia ze sobą bilonu – płacisz kartą, przelewem lub Blikiem,
  • dużą dostępność urządzeń w wielu dogodnych lokalizacjach,
  • wszechstronność – drukujesz faktury, bilety, notatki,
  • łatwa obsługa – wydruk w trzech prostych krokach.

Czy drukarki Zeccer mogą więc zastąpić punkty ksero?

Wydaje się, że tak. To bardzo wygodne rozwiązanie, i to pod każdym względem – zarówno sposobu dokonywania płatności, jak i sposobu zamawiania i drukowania dokumentów. A dzięki urządzeniu temu wydrukować możesz nie tylko notatki czy CV, ale także bilet na pociąg i fakturę VAT – cokolwiek tylko chcesz!

Nie trać więc więcej czasu na stanie w kolejkach, szukanie drobnych i czekanie na realizację zamówienia na wydruk. Poszukaj w swoim mieście najbliższego urządzenia Zeccer i korzystaj – szybko, komfortowo i bezpiecznie.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here