Handlował narkotykami i dopalaczami

1410
Mat. Policja

Nawet 10 lat więzienia grozi 28-letniemu mężczyźnie, który jest podejrzany o handel narkotykami i dopalaczami. W czasie przeszukania jego odzieży oraz mieszkania zabezpieczono 220 porcji handlowych narkotyków w postaci amfetaminy i dopalaczy.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej, w trakcie której zgłaszającej wyrwano telefon i przerwano zawiadomienie. Funkcjonariusze sprawę potraktowali jako pilną, natychmiast dotarli na miejsce interwencji. Sprawcę zatrzymali, gdy usiłował oddalić się z budynku mieszkalnego. Następnie w trakcie przeszukania jego odzieży i mieszkania ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające w ilości pozwalającej na uzyskanie ponad 30 porcji handlowych amfetaminy i 190 porcji handlowych dopalaczy – podaje Piotr Dwojak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji z Trzebnicy.

Jak dodaje policjant, 28 – latek trafił do policyjnego aresztu. Zebrany materiał pozwolił na przedstawienie mu zarzutów posiadania narkotyków i handlu nimi. Sprawa ma charakter rozwojowy. Funkcjonariusze ustalają m.in. skąd pochodziły środki odurzające i do kogo miały trafić. Teraz o dalszych losach mężczyzny zdecyduje sąd. Za handel narkotykami grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here