Paraliż komunikacyjny. Zamknięte ulice i korki

2299

Dzisiaj po południu, w Trzebnicy nastąpił istny paraliż komunikacyjny. Na łączniku, czyli na ulicy H.Brzoski, samochody stały w gigantycznym korku. Nie inaczej było na ulicy Bochenka i Prusickiej. Co takiego się stało?

Po południu zamknięto ulicę Milicką i łączącą się z nią ulicę Roosevelta. Ulica H.Brodatego ma również ograniczenia. Decyzje te spowodowane są rozpoczętą właśnie budową ronda, na skrzyżowaniu Milicka – H.Brodatego – Roosevelta, przy markecie Dino.

Do naszej redakcji dzwoniło kilku z mieszkańców z pytaniem: co takiego się stało i jak długo to potrwa. Niestety nie mamy dobrych wieści. W przetargu termin zakończenia prac określono na 28 czerwiec 2019. Jednak ostatnio wiele trzebnickich inwestycji strasznie się ślimaczy, jak np. Hala Widowiskowa, która powinna zostać oddana do użytku 17 stycznia tego roku.

Jakby tego było mało, niebawem może się rozpocząć budowa kolejnego ronda na skrzyżowaniu Milickiej i Prusickiej.

Remontowana jest także główna droga dojazdowa do S5 czyli ul. Obornicka.

W pewnym momencie, jeśli prace będą trwały w tym samym terminie, to miasto może zostać totalnie sparaliżowane, a już na pewno poruszanie się, będzie bardzo utrudnione. Mamy nadzieję, że urzędnicy o tym pomyśleli i znaleźli dobre rozwiązania.

A co Wy o tym myślicie? Czekamy na komentarze.

7 KOMENTARZY

 1. Wyłączanie z ruchu w jednym czasie dwóch największych ulic w mieście jest skrajną głupotą!!!!
  Jeśli chciano zrobić ronda, powinno się to odbyć w dwóch etapach. Najpierw jedno, potem drugie. Co prawda, budowa trwała by dłużej, ale nie doszło by do takiego paraliżu jak dzisiaj. A to dopiero początek! BRAWO!

 2. To co piszecie, to totalna głupota, nie czepiajcie się dobrych spraw -:))
  Jak tak nie lubicie obecnej władzy, znajdujcie coś poważnego, bo stracicie
  już i tak garstkę czytelników -:))

 3. Ojojojoj daniel długosz nawalił w gacie z tego powodu. Jego ukochana platforma dzisiaj chleje ze smutku, łapiński w biedrze wino stłukł dzisiaj lepiej o tym napiszcie sensacje na waszym poziomie dla leminga z PO.

 4. Najlepiej gdyby rządzili PO-KO i reszta bandy :Piniiendzy ni ma i nie będzie i jak się POstaramy to w 2026 zbudujemy chodnik wkoło zaplanowanych rond, które mogą powstać w 2029 i cieszcie sie że macie ciepłą wodę w kranach dostaniecie gratulacje od szefa rady europejskiej Rudego sekretarza a głodni niech idą wcinać mirabelki koło kociaka rośnie mnóstwo.

 5. Może zamiast pieprzyć o mirabelkach ktoś napisze jaka jest organizacja ruchu z kierunku Oleśnica ??? i jak dojechać do media-expert z miasta, żeby nie trafić na szlabany?

 6. Jadąc od Milicza ul. Milicka, wahadło przy skręcie w Brodatego i dalej na Zawonię lub Czereśniową/Oleśnicę/centrum Trzebnicy

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here