Leczenie stomatologiczne i ortodontyczne na terenie Wrocławia?

69

We współczesnym świecie, pełnym ciągłego pędu zdarza się zapomnieć o pozornie nieważnych rzeczach, takich jak zdrowie jamy ustnej. Nietrudno dopuścić do sytuacji, w której niezbędne staje się odwiedzenie wybranego gabinetu stomatologicznego. Jeżeli nie będziemy dbać o zęby, to możemy wręcz doprowadzić do ich zniszczenia przez próchnicę lub do ich utraty w wyniku paradontozy.

Klinika dla każdego

Na całe szczęście, przy pomocy miejsc pokroju gabinetu Stombis można łatwo przywrócić nie tylko piękny wygląd całego uzębienia, lecz przede wszystkim — jego zdrowie. Nie trzeba chyba tłumaczyć tego, że obie te cechy muszą iść ręka w rękę. To niezwykle ważne, gdyż nawet najpiękniejsze zęby, które w rzeczywistości wymagają leczenia, jeśli nie zostaną wyleczone, mogą wymagać usunięcia…

Stomatologia dla każdego

Czym jednak odznacza się ta klinika stomatologiczna? Powodów nie trzeba daleko szukać — na pierwszy plan wysuwa się nie tylko samo doświadczenie, ale też szerokość oferty z zakresu samej stomatologii. Niezależnie od tego, co potrzebujesz — w gabinecie stomatologicznym Stomatologia Na Biskupinie znajdziesz opiekę specjalistów, która będzie odpowiedzią na twoje potrzeby. Stomatologia zachowawcza pozwoli na utrzymanie maksymalnie zadowalającego stanu zębów wraz z ewentualnymi działaniami z zakresu stomatologii estetycznej jak, chociażby wybielanie zębów przy pomocy lamp plazmowych. Jeżeli jednak potrzebna ci będzie pomoc protetyka (sprawdź aktualną ofertę na stronie www.stombis.pl/uslugi/protetyka), również uzyskasz ją na miejscu. Wszystko, czego potrzebujesz, dostępne jest w jednym miejscu, ku waszej wygodzie!

Zalety ortodoncji

Nietrudno się domyślić tego, że zdrowe zęby to jedno, jednak równie ważne jest to, aby zgryz był prawidłowy i pozwalał nam na piękny, równy uśmiech. Wszelkimi działaniami z tego zakresu zajmuje się ortodoncja (więcej na: www.stombis.pl/uslugi/ortodoncja), której narzędzia w postaci aparatów ortodontycznych mają służyć prawidłowemu ustawieniu zębów. Do wyboru mamy przeróżne możliwości, do których należą aparaty ruchome, aparaty stałe i prawdziwa rewolucja we współczesnej ortodoncji, czyli — aparat Clear Aligner. Podczas gdy większość z nas już zna dwa pierwsze z nich, tak ostatnie rozwiązanie jest wręcz zaskakujące. Jak wygląda ten aparat? Otóż ma on postać… plastikowej, przezroczystej nakładki, którą zakłada się na wyznaczony przez stomatologa czas.

„Niewidoczne” leczenie

To kapitalne rozwiązanie w momencie, gdy osoba dorosła (gdyż takim poleca się ten aparat) pragnie w niemalże niezauważalny sposób zmienić w subtelny sposób swój zgryz. Pamiętajcie, że jedyną osobą, która może zalecić jego wykorzystanie, jest ortodonta! Należy jednak pamiętać o tym, że Clear Aligner zalecany jest wyłącznie w przypadku małych, nieskomplikowanych wad zgryzu. Zapewniamy was — poradzi on sobie świetnie z zębami stłoczonymi, zębami ze zgryzem krzyżowym czy głębokim lub nawet diastemą. To wszystko czeka na was w gabinecie Stombis! Czego Wam więcej potrzeba?

SPONSOROWANE

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here