Firma z długoletnim doświadczeniem w systemach grzewczych – RatGar

110

Systemy grzewcze to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi przemysłu energetycznego. Ciągły rozwój technik grzewczych sprawia, że aktualnie możliwe jest optymalne wykorzystanie źródeł energii, przy jednoczesnej ochronie środowiska. Stałym elementem branży grzewczej jest działająca od 30 lat (1989 roku) firma RatGar. Oferowana przez nich kompleksowa obsługa systemów grzewczych sprawia, że są oni od wielu lat liderem zarówno rynku lokalnego, jak i ogólnopolskiego.

Przedsiębiorstwo prowadzone przez Grzegorza Ratajczaka swoją działalność opiera na spersonalizowanej ofercie tworzonej każdorazowo dla każdego klienta. Indywidualizacja działań pozwala na uzyskanie lepszych wyników końcowych, a dodatkowo wpływa pozytywnie na wytworzenie więzi pomiędzy klientem i przedsiębiorstwem. Aktualnie oferta firmy RatGar skierowana jest do osób indywidualnych (gospodarstw domowych) oraz przedsiębiorstw.

Wieloletnie doświadczenie, a także ciągłe poszerzanie wiedzy teoretycznej pozwala firmie RatGar na kompleksową realizację działań, takich jak projektowanie, montaż i serwis kotłowni. Oferta dla domu obejmuje ponadto montaż instalacji centralnego ogrzewania i instalacji wodno-kanalizacyjnych. RatGar to również odnawialne źródła energii, czyli montaż instalacji fotowoltaicznej oraz kolektorów słonecznych. Należy również wspomnieć, że przedsiębiorstwo zajmuje się szeroko pojętym serwisem kotłowni. Firma posiada wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty.

Od 2010 roku firma RatGar to również autoryzowany salon firmowy znanej w branży marki Viessmann. Działanie wyłącznie na sprawdzonym sprzęcie pozwoliło firmie na uzyskanie wielu znaczących certyfikatów i odznaczeń. RatGar to m.in. Rzetelna Firma, a także lider rynku lokalnego. Projektowanie i montaż kotłowni to pasja firmy RatGar o czym świadczą również pozytywne opinie klientów i pozyskane referencje.  Więcej informacji, a także wiele ciekawostek na temat systemów grzewczych, znaleźć można na stronie internetowej przedsiębiorstwa RatGar (www.ratgar.pl)

SPONSOROWANE

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here