Echa naszych publikacji. Tajemnicze zniknięcie zarządczyni wspólnot

1486
Oborniki Śląskie

W aktualnym numerze ukazał się artykuł dotyczący tajemniczego zniknięcia osoby, która mogła zarządzać nawet 70 różnymi wspólnotami. Z prośbą o nagłośnienie tematu zgłaszają się do nas kolejne osoby.

Wszystkie „jej wspólnoty” mają ogromny problem

Drzwi do wspólnoty zamknięte

Różne instytucje z którymi współpracowała ta Pani w imieniu wspólnot, zaczynają domagać się spłaty zadłużenia, o którym wielu z nas nie miało pojęcia. Wywóz nieczystości, ZGK, ubezpieczenia budynków, kredyty i ŻADNYCH dokumentów !!! – apeluje jedna z osób, które skontaktowały się z nami po przeczytaniu artykułu w NOWej gazecie trzebnickiej.

Zachęcamy do komentowania pod postem! w celu założenia grupy, która złoży pozew zbiorowy przeciwko Annie Wróbel

4 KOMENTARZY

  1. My również mamy taki problem. Państwo Czaja z Obornik Śląskich ul.Dunikowskiego 12/3. Oboje są po 80tce i nagle przychodzi pismo, w którym jest napisane, że zalegają z wpłatami…. a przecież płacą… niesamowite

  2. Mamy to samo w Borkowicach ( chodzi o wspólnotę Pałac )
    Ostatnio poinformowano nas iż nie będą czyszczone kominy ponieważ nie otrzymywali opłaty za to. Klatka jest w okropnym stanie technicznym, nie rozlioczona jest woda z całego roku , a szambo wywożone dwa razy w tygodniu. W Pałacu jest dużo kabli niewiadomo z jakiego pochodzenia , niektóre są po przerywane . A z Panią nie ma żadnego kontaktu.

  3. Koniecznie trzeba zlozyc zbiorowy pozew. Moja mama nalezy do wspolnoty moeszkaniowej, która prowadzila Pani Anna. Prosze o informacje o grupie, chetnie dolaczymy do pozwu.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here