Szczeniak na śmietniku

521
Mniejszy piesek, to szczeniak który został znaleziony na śmietniku

Dostaliśmy informację od Czytelnika, że wczoraj czyli 14 lutego znaleziono szczeniaczka zawiniętego w worek i wyrzuconego na śmietnik. – Podczas spaceru z psem, moja córka znalazła przy ulicy Żeromskiego w Trzebnicy na śmietniku w worku szczeniaka. Zaopiekowaliśmy się już suczką, została przebadana przez weterynarza w tym samym dniu. 

Szukamy osoby, która to zrobiła

Jeśli masz informacje, które pozwolą zidentyfikować osobę, która dokonała tego haniebnego czynu, proszony jest o kontakt z redakcją.

5 KOMENTARZY

  1. Jeśli masz informacje, które pozwolą zidentyfikować osobę, która dokonała tego haniebnego czynu, proszony jest o kontakt z redakcją.
    Proszę nie słuchać pana Redaktora gazety Nowa tylko zgłosić odpowiednim służbom ,bo to nie gazeta będzie prowadzić sprawę A JUŻ NA PEWNO NIE PAN REDAKTOR .

    • Wyraźnie pod zdjęciem jest napisane ” Zdjęcie poglądowe”. Chyba w tej całej sytuacji zdjęcie jest najmniej ważne….

      • Z całym szacunkiem, ale w takich sytuacjach zdjęcie jest ogromnie ważne, jak nie najważniejsze. To ono pomaga zidentyfikować psa, a co za tym idzie właściciela, czyli sprawcę. Zdjęcie może zaalarmować sąsiada, znajomych, rodzinę, osobę, która wydała szczeniaka itp.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here