Paraliż lokalnych dróg

1589
Fot. Czytelnika. Ciężkie warunki na S5 w kierunku Trzebnicy

Po drogach powiatu trzebnickiego jeździ się dziś wyjątkowo trudno. Uważajcie i noga z gazu, bo jest naprawdę ślisko.

Jak poinformowali nas Czytelnicy w Trzebnicy na głównych skrzyżowaniach jest korek i drogi są nieprzejezdne. Droga S5 w kierunku Trzebnicy stoi, a także na drodze Trzebnica – Oborniki Śl. na wysokości Droszowa olbrzymi korek, ponieważ dwa tiry zablokowały drogę.

Jak Wam się jeździ po lokalnych drogach? Czekamy na zdjęcia

5 KOMENTARZY

  1. Poinformowali czytelnicy, pewnie bo urzędasy z Zarządu Dróg Powiatowych w Trzebnicy odpowiedzialni za utrzymanie dróg już nie odbierają telefonów bo mają fajrand. Żaden telefon nie odpowiada, jak zwykle zaskoczeni, szkoda słów

    • Jakie masz człowieku pojęcie o tym temacie? Znam dyrektora zd i wiem że z zarobkami tam lipa, na nic nie ma pieniędzy, ludzie odchodzą, a on jest chłopcem do bicia. O „funfli” można by podejrzewać go za poprzedniej władzy, obecna niestety nie darzy sympatią Kazimierczaka. Inną kwestią jest procedura utrzymania dróg. Jak zacznie padać to oczekujemy, że piaskarki będą w 5 minut na miejscu. Niestety w życiu nie jest tak kolorowo. Przede wszystkim żeby wyruszyć to trzeba mieć pewność że popada dłużej niż 5 minut. Profilaktycznie nie można wysyłać – bo będzie to nie uzasadnione (marnotrawienie pieniędzy publicznych). Kolejna sprawa piaskarka musi się załadować (nie może stać z piaskiem/solą – bo się zbryli). A jak już wyjedzie to nie ma funkcji teleportacji, bo drogi już się korkują i czasami musi się przedzierać. Natomiast ja jadąc w poniedziałek od strony Wrocka, w Wysokim Kościele musiałem pod górkę wyprzedzić ze 3 samochody, które już miały problem z podjazdem (padało z 15 minut). Więc Ci „Janusze kierownicy” w kiepskich/letnich oponach pewnie zaczęli wieszać psy na drogowcach. A wiadomo my Polacy jesteśmy mistrzami we wszystkim tylko że o naszej robocie inni mówią i myślą to co chcą, bo oni by to zrobili lepiej.

  2. Od kiedy s5 to droga o charakterze lokalnym. Autorowi artykułu proponuję zapoznać się z definicją drogi lokalnej. Prawdą jest, że drogi nie były posypane, ale to już nie pierwszy raz.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here