Jak poprawnie rozpalić w piecu [FILM]

441

Po opublikowaniu naszego artykułu na temat zdjęć kominów, które wyjątkowo kopcą, odezwało się wiele osób, które próbują usprawiedliwiać się, nie chcą przyjąć do wiadomości, że problem występuję lub ignorują zagrożenie, jakim jest zła jakość powietrza.

Postanowiliśmy przedstawić Państwu film, który bardzo łatwo znaleźliśmy w sieci

Prawda jest taka, że od złej jakości powietrza nie jesteśmy w stanie uciec, ponieważ nie przestaniemy oddychać. Dlatego warto w końcu zacząć działać!

Według naszej opinii warto zacząć wymagać od władz na poziomie lokalnym i centralnym większego zaangażowania w działania mające na celu poprawę jakości powietrza.  Więcej programów na dofinansowanie na wymianę pieców i termomodernizację budynków, czy zwiększenie środków na edukację społeczeństwa.

1 KOMENTARZ

  1. Należy robić i jedno i drugie. Wymiana na niskoemisyjne źródła ciepła nie przeszkadza edukować właścicieli kotłów, piecy, kominków na paliwa stałe. Przejście z tradycyjnie kopcącej metody rozpalania od dołu na bezdymną współprądową metodę rozpalania od góry, to natychmiastowa poprawa, więcej na czysteogrzewanie.pl

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here