W biały dzień pobili młodego chłopaka. Policja szuka świadków

1807
Chłopak miał zostać zaatakowany przez 3 mężczyzn - mówiła czytelniczka
Dowiedziałam się, że w środku dnia w Trzebnicy został pobity młody chłopak, najprawdopodobniej uczeń szkoły. Jak do tego doszło – pyta czytelniczka, która pragnęła zachować anonimowość.
Do naszej redakcji zadzwoniła czytelniczka, która twierdziła, że w poniedziałek 17 grudnia, w biały dzień bo około godz. 14, w centrum miasta miało dojść do pobicia.

Wiem, że pobito młodego chłopaka, najprawdopodobniej ucznia III klasy zespołu szkół. Do ataku miało dojść na przystanku, w okolicach banku i restauracji Palermo. Chłopak miał zostać zaatakowany przez 3 mężczyzn – mówiła czytelniczka.

Piotr Dwojak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji potwierdza, że do takiego zdarzenia doszło.

Nie zdradza jednak żadnych szczegółów sprawy. – Prowadzimy swoje działania mające na celu zatrzymanie sprawców pobicie – mówi.

Jak doszło do pobicia, czy ofiarą faktycznie był młody chłopak, kto zawiadomił o pobiciu policję i dlaczego nikt nie zareagował, skoro do ataku doszło w biały dzień? Na te pytania policja nie udziela odpowiedzi.

Jeśli byłeś świadkiem zdarzenia, zgłoś się na Policję!

3 KOMENTARZY

  1. Nastepnego zabija i nastepnego i nikt nic nie zrobi nic dziwnego tp tylko trzebnica tam w bialy dzien doszlo do zbrodni w czerwcu 2018 to teraz co to takie pobicie …

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here