Interwencja | Brudne i stare przystanki | Plebiscyt na najgorszy przystanek

412
Przystanek autobusowy w Bagnie jest już dość mocno "nadgryziony przez ząb czasu". W dodatku jest brudny i zaśmiecony

Z prośbą o interwencje zgłosił się do nas Czytelnik. – Chciałbym zainteresować redakcję tematem przystanków autobusowych w gminie Oborniki Śląskie. Dołączam zdjęcie jednego z nich – z Bagna. Co najwyżej od czasu do czasu jest w nim zamiecione, natomiast na krzesełkach trudno usiąść, ponieważ są zabłocone a szyby niezwykle brudne – mówi mieszkaniec Bagna i dodaje, że w przypadku tej wiaty winne jest także miejsce, w którym stoi. – Usytuowanie przystanku jest o tyle nieszczęśliwe, że znajduje się tuż przy jezdni i przejeżdżające samochody zachlapują go totalnie – uważa nasz Czytelnik.

Sprawę zgłosiliśmy do urzędu. Andrzej Małkiewicz, kierownikowi wydziału inwestycji i remontów Urzędu Miejskiego w Obornikach Śl. odpowiedział na nasze pytania.

Więcej w NOWej gazecie trzebnickiej lub e-wydaniu

Po analizie problemu, postanowiliśmy ogłosić mini plebiscyt na najbardziej zaniedbany przystanek w powiecie trzebnickim.

Czekamy na zdjęcia dokumentujące brudną, zniszczoną i zaniedbaną wiatę przystankową

Wierzymy, że publikując listę najgorszych przystanków, zmobilizujemy osoby odpowiedzialne do zadbania o wiaty.

Zbliża się zima, więc warto w godnych warunkach oczekiwać na przyjazd autobusu!!!

 

Zachęcamy do wysyłania zdjęć przystanków:

1 KOMENTARZ

  1. Warto też zauważyć, że na prawie wszystkich przystankach nie ma aktualnego rozkładu jazdy! Nie wiem kto za to odpowiada? PKS Wołów czy powiat?

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here