Aqua Centrum Chełmiec

95

Pływalnia Aqua Centrum w Chełmcu jest jedną z najnowocześniejszych pływalni w regionie. Posiada kilka basenów, wśród nich basen pływacki o wymiarach 25×12,5 m, o powierzchni 313,00 m2   i głębokości ,2-1,8 m,. Dla osób pływających amatorsko, dobrym wyborem będzie basen rekreacyjny o wymiarach 10,9×5,5 m,  o powierzchni 60, 4 m2, basenu 1,2 m. Posiada on dodatkowe atrakcje takie jak lecznicze masaże karku, czy gejzery powietrzne.

Obiekt parku wodnego posiada też liczne atrakcje dla najmłodszych. Jest to przede wszystkim zjeżdżalnia o długości 50,40 metrów, która zapewnia niezapomniane wrażenia, oraz gwarantuje wysokie bezpieczeństwo. Dodatkowo, młodsze dzieci mogą skorzystać też z brodzika o głębokości 30cm z dzwonkiem wodnym, a te nieco starsze z basenu o głębokości 0.6-0.8m ,, które również posiadają trakcje takie jak różnego rodzaju masaże wodne oraz powietrzne.

Kolejnym fantastycznym atutem pływalni Aqua Centrum w Chełmcu jest bogato wyposażona część SPA. Możemy skorzystać w niej między innymi z sauny parowej, w której panuje temperatura 43-38 stopni Celcjusza i wilgotność względna do 100%. Miłośnicy Sauny fińskiej również znajdą coś dla siebie, bowiem w obiekcie znajduje się Sauna fińska, która zapewnia temperaturę powietrza 90-100 stopni i wilgotność na poziomie 10%.

Dodatkowo, goście SPA mogą skorzystać z natrysków wrażeń. Jest to kabina prysznicowa imitująca: ciepły deszcz i zimny deszcz, oraz bryzę bryzę. Zabieg jest wspomagany dodatkowo krioterapią i aromaterapią – zawiera więc niezwykłe walory lecznicze, a dodatkowo jest też bardzo przyjemny. Można skorzystać też z generatora lodu, którym okładamy ciało, a po zabiegach warto odpocząć na specjalnych, bardzo podgrzewanych masą grzejną ławeczkach.  .

Ceny biletów na pływalnie rozpoczynają się już od 10 złotych, a ulgowych – 9 złotych. Cena gwarantuje możliwość godzinnego pobytu na pływalni, oraz wliczone w nią jest również 15 minut na spokojną zmianę stroju w przebieralni.

Warto też skorzystać z atrakcyjnych cen biletów wstępu do sauny. Są one dostępne już od 15 złotych. Jeżeli chcemy spędzić w saunie nieco więcej czasu, możemy zastanowić się nad biletem bez ograniczeń czasowych, który kosztuje zaledwie 39 złotych za osobę.

Pływalnia Aqua Centrum w Chełmcu gwarantuje znakomitą zabawę dla najmłodszych, oraz relaks i komfortowy wypoczynek dla tych nieco starszych klientów. Każda wizyta w niej z pewnością zapewni nam mnóstwo miłych chwil, dlatego warto zarezerwować sobie trochę czasu i odwiedzać tę pływalnie nawet kilka razy w miesiącu.

SPONSOROWANE

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here