AKTUALIZACJA| Zapraszamy na debatę dziś o godz. 20 do OOK

583

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na
debatę kandydatów na burmistrza Obornik Śląskich

Debata zaplanowana została na dziś,
czwartek  18 października na godz. 20
w sali widowiskowej Obornickiego Ośrodka Kultury
przy ulicy Dworcowej 26

 

Zasady zadawania pytań:

Przed debatą zbierzemy pytania od przybyłych osób, następnie zostaną one wrzucone do szklanej kuli. Kandydaci sami będą wyjmować kartki z przezroczystego pojemnika. Jednocześnie informujemy, że redakcja NOWej gazety nie będzie zadawać pytań kandydatom.

Tylko od kandydatów zależy,
czy DEBATA się odbędzie!

Bardzo zależy nam na debacie kandydatów, bo wiemy, że wielu mieszkańców liczy na takie spotkanie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców, dokonamy wszelkich starań, żeby debata doszła do skutku. 

Dziś do kandydatów wysłane zostały wiadomości SMS oraz wiadomości przez Facebooka:

„Dzień Dobry, Szanowna Pani Anno, jeszcze raz zapraszam Panią na debatę kandydatów na burmistrza Obornik Ślaskich. Debata odbędzie się w czwartek 18.10.2018 o godz. 20.00 w sali widowiskowej Obornickiego Ośrodka Kultury. Żeby nie być posądzonym o jakąkolwiek stronniczość, przedstawiciel naszej redakcji jedynie otworzy debatę i będzie pilnował czasu wypowiedzi. Kandydatom zostaną zadane tylko pytania, napisane na kartkach przez przybyłe na salę osoby. Kartki będą w przeźroczystym naczyniu. Kandydaci na przemian będą losowali pytanie. Nie będzie wzajemnych pytań kandydatów do kandydatów, chyba że kandydaci wyrażą na to zgodę. Nie będzie też żadnych pytań od redakcji. Myślę, że zasady są bardzo jasne i uczciwe. Jeszcze raz serdecznie zapraszam.”
Daniel Długosz – redaktor naczelny

„Dzień Dobry, Szanowny Panie Arkadiuszu, jeszcze raz zapraszam Pana na debatę kandydatów na burmistrza Obornik Ślaskich. Debata odbędzie się w czwartek 18.10.2018 o godz. 20.00 w sali widowiskowej Obornickiego Ośrodka Kultury. Żeby nie być posądzonym o jakąkolwiek stronniczość, przedstawiciel naszej redakcji jedynie otworzy debatę i będzie pilnował czasu wypowiedzi. Kandydatom zostaną zadane tylko pytania, napisane na kartkach przez przybyłe na salę osoby. Kartki będą w przeźroczystym naczyniu. Kandydaci na przemian będą losowali pytanie. Nie będzie wzajemnych pytań kandydatów do kandydatów, chyba że kandydaci wyrażą na to zgodę. Nie będzie też żadnych pytań od redakcji. Myślę, że zasady są bardzo jasne i uczciwe. Jeszcze raz serdecznie zapraszam.”
Daniel Długosz – redaktor naczelny

CZEKAMY NA ODPOWIEDZI!!!

AKTUALIZACJA| Arkadiusz Poprawa w wiadomości SMS-owej potwierdził swój udział w debacie!

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here