Wykiwali PiS, czy się zakiwali?

1440
To już pewne, starosta Waldemar Wysocki z hukiem zostanie wyrzucony z Prawa i Sprawiedliwości. Decyzję podjęło już prezydium partii. Jedna z gazet sugeruje, że za tymi rozgrywkami stoi trzebnicki burmistrz.

Czy konflikt jest poważny?
Czy Długozima faktycznie ograł partię Jarosława Kaczyńskiego?

O tym już jutro w NOWej gazecie trzebnickiej.
Polecamy numer, w którym odsłaniamy barwy
kampanii wyborczej w powiecie trzebnickim

5 KOMENTARZY

  1. Już widzę jak PIS będzie skory do zawarcia koalicji z Długozimą oraz wyboru Wysockiego na starostę. Mareczek się sam zakiwał – ubzdurał sobie, że zgarnie więcej niż 11 mandatów w Radzie Powiatu i pomoże mu w tym wątpliwa jedynka żmigrodzka. Prędzej PIS dogada się z PO nieoficjalnie, niż teraz będą wchodzić w układy z Długozimą.

  2. scenariusz będzie następujący :)) – Pan Długozima wygrywa wybory na Burmistrza Trzebnicy, na swojego zastępcę mianuje Pana Szydłowskiego z PIS. Pan Długozima otrzyma propozycję startowania do parlamentu , np. z listy Pana Gowina czyli de facto z listy PIS. Pan Długozima startuje na posła. PIS popiera Pana Długozimę a Pan Długozima popiera Pana Szydłowskiego na stanowisko Burmistrza Trzebnicy. Pan Długozima zostaje posłem a pan Szydłowski Burmistrzem Trzebnicy …:))) . PIS zyskuje w obu a nawet 3 obszarach : poseł, rada miejska gminy Trzebnica , rada powiatu a być może i Starosta. Zdziwię się bardzo gdy nie zostanie to tak rozegrane :)))).
    Może warto zapytać p. Szydłowskiego jak skomentuje taki scenariusz ? bo pan Długozima z Nową nie rozmawia …

    • Słabo znasz Słońce Trzebnicy, inżynierze polityczny. Jego rajcuje władza, będąc posłem będzie zwykłym trybikiem…przepraszam trybikiem z imunitetem. Twój scenariusz był realny z Waldkiem, z twardym jądrem trzebnickiego PISu taki numer nie przejdzie. Centrali pisowskiej też niepotrzebny jest przypadkowy trybik, który może im wywinąć numer w sejmie.

      • pożyjemy, zobaczymy 🙂 – nie jestem zbyt odkrywczy, ten scenariusz przecież już raz został zrealizowany w poprzednich wyborach z Panem Trelą – fakt na mniejszą skalę ale apetyt rośnie w trakcie jedzenia :)).

  3. ” Rzadko się zdarza, żeby ktoś pełnił dobrze jedną funkcję przez 21 lat. Władza zużywa. Władza absolutna demoralizuje absolutnie. Mój świętej pamięci brat mówił zawsze, że jak jest prezydentem Polski to miał wpływy. Jak był prezydentem Warszawy to miał władzę. Jest w tym żarcie, bo to był żart, wiele prawdy. Czy ktoś, kto tak długo rządzi, może być sługą? Czy raczej chodzi o coś innego? Jakąś inną służbę, dla innych wpływów? Nie oskarżać pana burmistrza, ale chcę zadać takie pytanie – powiedział Kaczyński.”

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here