TAEKWON-DO: Oferta na sezon 2018/2019 w Powiecie Trzebnickim

155

Ruszył nowy rok szkolny a wraz z nim nasze sekcje. W tym sezonie zapraszamy do Trzebnicy, Obornik Śląskich, Żmigrodu, Pęgowa, Zawoni, Skokowej, Osolina, Urazu, Boleścina i Dobroszyc.

Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy: Piotr Gąsior, Dariusz Kowalkowski, Ryszard Adamczyk, Nina Gąsior i Mateusz Kowalkowski. Nasza oferta skierowana jest dla dzieci od 4 roku życia aż do osób dorosłych – w większości lokalizacji posiadamy ścisły podział na grupy wiekowe np. w Obornikach Śląskich są aż 4.

Można trenować 2 razy w tygodniu (oferta standardowa) jak i w systemie ODS czyli jeden raz w tygodniu (One Day System). A jak ktoś się uprze może i pięć razy w tygodniu – sekcje są bardzo blisko siebie.

Prócz stałych zajęć szkoleniowych (Akademia Ruchu, Sogae Taekwon-do, Taekwon-do) zaproponujemy naszym Klientom udział w 5 turniejach: Mistrzostwach Opolszczyzny, Mistrzostwach Dolnego Śląska, Mistrzostwach Wielkopolski i Mistrzostwach Polski. Najzdolniejsi wyjeżdżają już w październiku na turniej do Chorwacji (w zeszłym roku byliśmy w Wielkiej Brytanii)

Poza tym, tradycyjnie, obóz zimowy (Karpacz) i obóz letni (Beskid Żywiecki). Do tego egzaminy na pasy.

 Szczegóły na www.gpft.pl/ZAPISY.
Możesz również zadzwonić w sprawie każdej z sekcji: 781 324 612. Zapraszamy!

 

Już za tydzień artykuł o Kadrowiczach Polskiej Federacji Taekwon-do z Trzebnicy i Obornik Śląskich.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here