Kupili czy dostali Orła?

682
Patryk Andrzejewski pytał o koszt uczestnictwa w konkursie "Orły Samorządu"

Czy gmina powinna startować w konkurach, w których otrzymuje tytuł, ale finalnie musi za niego zapłacić?

Co gminy mają z konkursów i tytułów, w których biorą udział?
Ile to kosztuje i czy się opłaca?
Co gminy dostają w zamian?

O tym dyskutowano na ostatniej sesji rady Miejskiej w Żmigrodzie. O szczegóły i wydatki konkursu „Orłów Samorządu”pytał radny Patryk Andrzejewski. Co odpowiedział na zarzuty Burmistrz Robert Lewandowski?

Odpowiedź w aktualnym 38/2018 numerze NOWej gazety trzebnickiej lub e-wydaniu

 

3 KOMENTARZY

  1. Kupił za 15621 zł. brutto! Tak burmistrz Żmigrodu marnotrawi społeczne pieniądze zadłużając gminę po uszy. A odpowiedź burmistrza to żenada. Ma to sprowadzić inwestorów. Już sprowadził firmę co została tylko po niej hałda ziemi.

  2. Jebi – to były pieniądze które pokrywały koszty pakietu działań wizerunkowo-promocyjnych. Żmigród promował się w Portalu Informacyjnym Powiatu Garwolińskiego – Twój Głos
    Jeszcze firma statuetkowa ma w zanadrzu tytuł Gmina Atrakcyjna Turystycznie i Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości . Wystarczy wypełnić ankietę i wpłacić kasiorę i odebrać zasłużone tytuły
    PS. A tak na prawdę to kupienie sobie nagrody jest żałosne. Nie ma tam żadnej realnej promocji. Wszyscy co zapłacili nagrodę dostali. Nie ma żadnej gminy, która nie płacąc otrzymałaby nagrodę więc to mówi wszystko. Nikt niczego nie oceniał. Wystarczyło zapłacić i za to jest statuetka.

  3. Te Orły Polskiego Samorządu to śmiech na sali… To zwykłe kupowanie ramki z dyplomikiem lub statuetki. Dostajesz TYLKO wówczas gdy ZAPŁACISZ czyli gdy go sobie KUPISZ. Możesz być najlepszy ale wyróżnienia TYLKO za kasę.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here