Zostań lokalnym herosem

99

Na terenie gminy Trzebnica i gminy Oborniki Śląskie Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy, którzy zorganizują akcję pomocy rodzinom w potrzebie.

Jak mówią organizatorzy akcji, wolontariusze Szlachetnej Paczki to lokalni herosi. Dlaczego? Bo to oni dzięki swojemu zaangażowaniu w pomaganie realnie zmieniają historie rodzin w potrzebie. Dołącz do nich!

Tu i teraz może być lepsze
dzięki tobie!

Zadania poszczególny osób przedstawiają się następująco. SuperW ma za zadanie współtworzenie zespołu wolontariuszy. Wraz ze SuperW ze swojej okolicy będziesz aktywnie uczestniczył w działaniach Szlachetnej Paczki. Dzięki temu dotrzesz do najbardziej potrzebujących rodzin oraz połączysz ich z tymi, którzy pragną im mądrze pomóc w ramach Paczki. Połączysz rodziny w potrzebie z darczyńcami, którzy zaangażują się w mądrą pomoc. Razem z twoim Liderem i innymi SuperW zorganizujesz grudniowy Finał Szlachetnej Paczki – zapowiadają organizatorzy.

Co można zyskać dzięki akcji?

Rozwój osobisty i cenione kompetencje, które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy – zarządzanie, organizacja eventów, praca projektowa. Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, czyli kluczowe składniki każdego sukcesu, a także wpływ na otoczenie i lokalną społeczność. Można zdobyć sieć kontaktów biznesowych, artystów, urzędników, lokalnych biznesmenów, poznać narzędzia i zasady mądrej pomocy, które uczynią Cię liderem w życiu społecznym.

Kiedy możesz się zgłosić do akcji?

 – Gdy ideały są dla ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat, a wyzwanie, to dla ciebie szansa na rozwój. Gdy potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka, masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek – jesteś gotowy, by intensywnie pracować. Gdy masz skończone 16 lat – wtedy możesz zarejestrować się na stronie www.superw.pl wybierając rejon Trzebnica/Oborniki Śląskie i zostać lokalnym herosem – mówią organizatorzy akcji.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here