Duże poczucie humoru czy miłość bezwzględna? [WYNIKI]

415
Fot: Facebook.com/marekdlugozima

Tak jak po meczu piłkarze wymieniają się koszulkami, tak po dożynkowym koncercie Sławomira burmistrz Trzebnicy obdarował muzyka koszulką ze swoim zdjęciem. Zapytaliśmy czytelników, co o tym sądzą.

Zaraz po Dożynkach Gminy Trzebnica, na profilu burmistrza Marka Długozimy pojawiło się zdjęcie, na którym widać burmistrza ubranego w koszulkę ze zdjęciem Sławomira – gwiazdy rock polo. Nie jest to zwykła koszulka, a taka oryginalna, z ulubionym tekstem gwiazdy: „Cześć. Tu Sławomir”. Pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że burmistrz podarował artyście koszulkę specjalnie przygotowaną na tę okazję, w stylu Sławomira, tylko że ze zdjęciem burmistrza. Muzyk wydawał się bardzo zaskoczony sytuacją i szeroko się uśmiechał. Prezent dla artysty był doskonale przygotowany, dopracowany, widać było, że grafik musiał poświęcić mu trochę czasu.

Zapytaliśmy naszych czytelników, co myślą o takim prezencie dla Sławomira? Gwiazda rock polo występowała już na Dniach Obornik Śl., ale koszulki nie dostała, burmistrz Trzebnicy był oryginalny. Czy wpadł na ten pomysł sam, czy ktoś mu go doradził – tego nie wiemy, ale t-shirt na pewno był bardzo zaskakujący.

Głosujący na stronie internetowej czytelnicy mieli do wyboru dwie odpowiedzi na pytanie, co oznacza wydrukowanie takiej koszulki:

  1. Poczucie humoru lub
  2. Samouwielbienie.

Głos oddało 3047 osób

Zdecydowana większość głosujących, bo aż 96 procent uznało, koszulkę za przejaw poczucia humoru burmistrza Marka Długozimy, a nieco ponad 3 procent za przejaw samouwielbienia.

Wszystkim głosującym dziękujemy za udział w ankiecie i zapraszamy do kolejnych. Pamiętajmy,
że to tylko zabawa!

1 KOMENTARZ

  1. Czy burmistrz też musiał zapłacić 5 zł Sławkowi za fotkę, tak jak inni? Toż to miernota, a nie artysta. Widać na dorobku jest, bo z dwoma przebojami basenu przed pałacem nie będzie.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here