Kasa pod stołem? Dlaczego nie dla wszystkich?

875

Na progu kampanii wyborczej z budżetu starostwa dostaje pieniądze osoba, która stara się o stanowisko burmistrza Obornik Śląskich. To jest nieetyczne i nie mieści się w głowie – mówił Damian Sułkowski.

Starosta Waldemar Wysocki odpowiadał, że impreza była ważna, a powiat nie dał pieniędzy, tylko był współorganizatorem.

Kontrowersje wzbudziła także dotacja na remont
w jednym z kościołów

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu, radni mieli wprowadzić zmiany do budżetu. Przy okazji dyskusji, radny Damian Sułkowski dopytywał o środki, które Powiat Trzebnicki przekazał na organizację pikniku Rodzinnego Fundacji Ludzka Sprawa Anny Morawieckiej, obecnie kandydatki do fotela burmistrza Obornik Śl.

Chwilę później radni głosowali nad przyznaniem dotacji parafii w Boleścinie (kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Głuchowie Górnym – Gmina Trzebnica) na renowację kontuaru organowego.

O całej dyskusji oraz ostatecznych decyzjach radnych przeczytasz w aktualnym 37/2018 numerze NOWej gazety trzebnickiej

 

4 KOMENTARZY

  1. A niech pan Sułkowski dowie się w Urzędzie Marszałkowskim /bo podobno ubiega sie o mandat do Sejmiku/ ile kosztowałą kampania wyborcza Lewandowskiego i Matusiak z błogosławieństwem Proboszcza w Żmigrodzie.

  2. Co się czepiacie Pana Sułkowskiego jak rzep psiego ogona to najbardziej uczciwy z uczciwych działaczy platformy obywatelskiej istnieje on tylko teoretycznie łącznie z kamieni kupą. A starosta oddał hotelik w Żmigrodzie dla gminy to tez przestępstwo??? przysponsorował marsz kapeluśników w Żmigrodzie kupił stroje dla dzieci ale retoryka gazety reklamowej jest jasna. Panie Waldemarze Pan się nie boi bo druga kadencja Starosty za Panem stoi

    • Oby nie, bardziej aroganckiego i zadufanego w sobie człowieka nie znam. Zatrudnia „Misiewiczów”, a reszcie żałuje. Awanturnik, roszczeniowy i myśli że stoi ponad prawem. I to obracanie różańca w kieszeni i gadka że modle się za Ciebie …. brak słów.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here