Brutalne pobicie na stawach

2810
W ciągu dnia trzebnickie stawy to bardzo spokojne, spacerowe miejsce

Do tego aktu agresji doszło w piątkowy wieczór w poprzednim tygodniu na terenie trzebnickich stawów.

Przyczyną zdarzenia było agresywne zachowanie 21-latka, mieszkańca Trzebnicy, który będąc prawdopodobnie pod wpływem alkoholu lub innych substancji, zaczął zaczepiać przypadkowe osoby.

Chwilę później „do pomocy” włączyli się jego znajomi, którzy nagle pojawili się na terenie stawów i przy użyciu niebezpiecznych narzędzi zaatakowali grupę przypadkowych osób.

O całej sprawie przeczytasz w aktualnym numerze NOWej gazety trzebnickiej lub e-wydaniu

4 KOMENTARZY

  1. Trzeba wysłać eskadrę bandytów, żeby zrobili porządek z tymi gówniarzami. Ostry wpier.., tak żeby się jeden z drugim zesrał podczas snu

  2. Kocham trzebnickie „na”. Jadę NA Wrocław, NA szpital, NA miasto, a teraz pobicie NA stawach Myślałam, że może nad, między stawami… A w temacie – nigdy nie widziałam patrolu. Owszem przemykają radiowozem i tyle. Apelujemy o zainteresowanie się tą okolicą szczególnie wieczorami i nocami w weekendy.

  3. TRZEBNICKIE STAWY, UDAJEMY SIĘ RESZTKAMI PO NIEGDYŚ DREWNIANYCH SCHODACH POD GÓRĘ. JEST TAM MIEJSCE DO ODPOCZYNKU W GRONIE, KTÓRE GNOJE ZAMIENIŁY NA ŚMIETNIK I MIEJSCE PALENIA SKRĘTÓW. POLICJA I STRAŻ PROBLEMU NIE WIDZĄ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here