Damian Sułkowski startuje do Sejmiku

580
Damian Sułkowski

To już pewne, że w Radzie Powiatu Trzebnickiego nie zobaczymy Damiana Sułkowskiego, wiceprzewodniczącego rady, jednego z najbardziej aktywnych radnych. Ogłosił on bowiem, że kandyduje na radnego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

– Od czterech lat pełnię zaszczytną funkcję radnego Powiatu Trzebnickiego. W tym czasie spotkałem się z wieloma problemami. Jest kilka kluczowych spraw, których nie udało się i nie można rozwiązać bez pomocy z zewnątrz – tak zaczął swój filmik, który został umieszczony na oficjalnym Facebook-u Damiana Sułkowskiego.

Oznacza to, że nie zobaczymy go już w Radzie Powiatu Trzebnickiego

Przypomnijmy, że dwie kadencje wcześniej, Sułkowski został wybrany do Rady Miejskiej w Żmigrodzie, a w kończącej się już kadencji reprezentował mieszkańców Żmigrodu i Prusic w Radzie Powiatu.

Po oświadczeniu kandydata stało się też jasne, że nie będzie się on ubiegał o fotel burmistrza Żmigrodu, jak niektórzy spekulowali, ponieważ zabrania tego nowa ordynacja.
Damian Sułkowski wystartuje z listy Koalicji Obywatelskiej, będzie numerem 4 na liście.
Przypomnijmy, że do tej pory reprezentantem powiatu trzebnickiego w Sejmiku Dolnośląskim był mieszkaniec gminy Oborniki Śl. – Tytus Czartoryski.

3 KOMENTARZY

  1. najdziwniejsze jest że pan Korytkowski startuje z listy PO, czyżby pan Adach i pan Łapiński go przeprosili za opluwanie na sesjach. hehehe, myślę, że to chdozi o miejsce w radzie i DIETY, za nasze pieniadze to nawet sobiw gotowi stopy całować

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here