Siostra premiera startuje na fotel burmistrza

1297
Anna Morawiecka odwiedza imprezy na wioskach. Tu akurat rozmawia z mieszkańcami podczas Igrzysk Sołectw w Kuraszkowie

„Siostra premiera startuje na burmistrza. Kim jest Anna Morawiecka?”, „Siostra premiera, Anna Morawiecka, chce być burmistrzem Obornik Śl.”, „Anna Morawiecka będzie ubiegać się o stanowisko burmistrza Obornik Śl.”, „Siostra Morawieckiego kandydatką na burmistrza. „Prosili mnie o to przyjaciele i koledzy z PiS” – to tytuły z ogólnopolskich mediów. Dlaczego osoba, o której do tej pory mało kto wiedział, że jest mieszkanką gminy, chce zostać szefem samorządu?

Na czyje wsparcie może liczyć?

Do niedawna mało kto wiedział, że siostra Mateusza Morawieckiego, a córka Kornela, znanego opozycjonisty i czynnego polityka, mieszka w gminie Oborniki Śl. Od pewnego czasu zaczęła pojawiać się na gminnych imprezach, a jedną nawet zorganizowała z pomocą finansową… Starostwa Powiatowego, gdzie starostą jest członek PiS.

wIĘCEJ O KANDYDATURZE ANNY MORAWIECKIEJ W AKTUALNYM NUMERZE NOWEJ GAZETY TRZEBNICKIEJ LUB E-WYDANIU

7 KOMENTARZY

  1. Starosta Powiatu Trzebnickiego wsparł też finansowo piknik kościelny w Żmigrodzie jakby ktoś nie wiedział a i urząd marszałkowski sypnął groszem.

  2. Poprawa naobiecywał jak startował w poprzednich wyborach i na obiecankach się skończyło. Miało być rondo w Obornikach Śl. basen itd. Za to w Pęgowie duzo zrobił można się jedynie domyślać dlaczego tylko tam….

  3. Porozmawiajcie z tymi, którzy pracowali w Polskim Radiu, gdy ta pani kierowała redakcją. Jeśli ją będą chwalić – głosujcie, jeśli nie – wasz wybór. Na takim małym przykładzie można będzie zorientować się, jakim jest pracodawcą, jakim człowiekiem i jak pokieruje gminą (jeśli zostanie wybrana).

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here