Kobieta powalczy o fotel burmistrza Trzebnicy

3614
Ziółkowska

To już pewne, w Trzebnicy będzie 3 kandydatów na burmistrza. Z obecnym burmistrzem i z kandydatem PiS walczyć będzie kobieta.

W Gminie Trzebnica zarejestrowano 3 komitety wyborcze, które zgłosiły i zarejestrowały listy z kandydatami do rady gminy. A tylko komitety, które zgłosiły kandydatów, przynajmniej w połowie okręgów mogą zgłaszać kandydatów na burmistrza. Od dawna pewne było to, że o fotel burmistrza kolejny raz ubiegać się będzie Marek Długozima. Swój start dawno też ogłosił kandydat z Prawa i Sprawiedliwości czyli Janusz Szydłowski, który otrzymał rekomendację tej partii.

Wielką niewiadomą było tylko to, czy również Koalicja Obywatelska Platformy i Nowoczesnej, zdecyduje się na wystawienie swojego kandydata.

Dzisiaj wszystko jest już jasne. Na swoim facebookowym profilu komitet ogłosił, że zarejestrował swojego leadera. I mamy dużą niespodziankę, bo kandydatem nie jest mężczyzna, ale kobieta – Renata Bujak – Ziółkowska, znana w Trzebnicy nauczycielka. Czy ma szanse w starciu z dwoma Panami? To okaże się już wkrótce.

9 KOMENTARZY

    • a gdzie ta cała młodzież co ufa likalnym bezpartyjnym z PO 🙂 nic nie mam do tej Pani ale chyba już czas osiągnieć i wielkich czynów ma za sobą

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here