Interesuje Cię oferta ŁatwyKredyt.pl? Sprawdź ją z FinRada.pl!

41

Łatwy Kredyt to pożyczkodawca, który pod względem rozpoznawalności powoli przebija się do czołówki firm oferujących pożyczki pozabankowe.

Trzeba przyznać, że jest to spore osiągnięcie, ponieważ konkurencja na rynku instytucji finansowych stale rośnie. Zwiększające się grono osób korzystających z usług firmy musi z czasem przełożyć się na jej rozpoznawalność.

Na stronie https://finrada.pl/latwykredyt sprawdzamy jaką ofertą Łatwy Kredyt przyciąga nowych klientów!

Kiedy przyjrzymy się ofercie marki Łatwy Kredyt, naszą uwagę przyciągnie oferta specjalna, która – o dziwo – nie jest promocją czasową, a stałą.

Mowa tu o tzw. ,,pierwszej pożyczce za darmo”. W praktyce oznacza to, że jeżeli korzystamy z oferty firmy po raz pierwszy to kwota, którą będziemy musieli zwrócić będzie równa kwocie, którą pożyczyliśmy.

Nie jest to więc oferta pożyczki bezzwrotnej, a pożyczki, do której nie zostaną doliczone żadne koszty obsługi (jak np. prowizja).

W takim przypadku możemy skorzystać ze środków nieprzekraczających kwoty 1500zł

Aby ubiegać się o pożyczkę w Łatwy Kredyt – nawet jeśli jest to nasza pierwsza pożyczka u tej firmy – konieczne jest zarejestrowanie się na stronie pożyczkodawcy i stworzenie indywidualnego konta klienta. Dla osób, które chciałyby skorzystać z dodatkowych środków jednorazowo jest to świetna okazja, aby uniknąć dodatkowych kosztów. Tym bardziej, że podobne promocje znajdziemy tylko u nielicznych pożyczkodawców.

W przypadku kolejnych pożyczek w Łatwy Kredyt dostępna kwota wzrasta dwukrotnie. Będziemy więc mieć możliwość pożyczenia środków w wysokości od 100 do 3000zł.

Oferta Łatwy Kredyt to tzw. chwilówka, którą zaciągnąć możemy maksymalnie na 30 dni

Firma nie przewiduje możliwości spłaty zobowiązania w ratach, dlatego też z jej oferty powinny korzystać wyłącznie osoby, które mają pewność, że będą w stanie uregulować swoje zobowiązanie w krótkim terminie.

Warto jednak wspomnieć, że Łatwy Kredyt bierze pod uwagę różne sytuacje życiowe swoich klientów i nie utrudnia im możliwości przesunięcia terminu spłaty pożyczki. Musimy jednak pamiętać, że w takim przypadku będziemy musieli wnieść opłatę, która pozwoli na wydłużenie ostatecznego terminu spłaty należności (opłata ta pobierana jest nawet w przypadku, gdy korzystamy z tzw. ,,darmowej” pożyczki, ponieważ rezygnacja z kosztów obsługi obejmuje jedynie pożyczki zaciągnięte na 30 dni i spłacone w wyznaczonym umową terminie).

Aby otrzymać pożyczkę w Łatwy Kredyt należy wypełnić formularz aplikacyjny znajdujący się na stronie pożyczkodawcy, który jest wstępem do procedury weryfikacyjnej.

Procedura ta jest procedurą online, co oznacza, że aby uzyskać środki nie musimy wychodzić z domu, ani wysyłać skanów żadnych dokumentów za pośrednictwem poczty.

W trakcie procedury weryfikacyjnej pożyczkodawca sprawdzi czy osoba aplikująca spełniła warunki niezbędne do uzyskania pożyczki.

Zgodnie z aktualnymi wytycznymi wnioskodawca musi być obywatelem Polski w wieku 20-70 lat, zamieszkującym na stałe terytorium Polski i posiadającym pełną zdolność do czynności prawnych.

Aby aplikować o pożyczkę konieczne jest nie tylko poprawne wypełnienie wniosku, ale także posiadanie konta bankowego oraz aktywnego numeru telefonu komórkowego.

Pożyczkodawca wymaga, aby każda osoba ubiegająca się o środki zapoznała się z regulaminem oraz warunkami pożyczki jeszcze przed decyzją o przyznaniu, bądź nieprzyznaniu tych środków.

W trakcie procedury weryfikowane będzie to czy posiadamy już jakieś zobowiązania względem Łatwy Kredyt oraz to jak wygląda nasza historia w Biurze Informacji Kredytowej. To na tej podstawie pożyczkodawca oceni naszą zdolność kredytową i zadecyduje o udzieleniu lub nieudzieleniu pożyczki.

Jeżeli nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, pieniądze pojawią się na naszym koncie jeszcze tego samego dnia.

SPONSOROWANE

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here