Udało się! Jest 5 mln zł na operację serduszka Oliwki

281
Choć początkowo wydawało się to niemożliwe, bo potrzebna była kwota, jaką można wygrać skreślając prawidłowo „szóstkę” w dużego lotka i to przy podwójnej kumulacji – udało się uzbierać ponad 5 mln zł na operację, która uratuje życie 2-letniej Oliwki Dąbrowskiej.
Oliwka to mała bohaterka, której kibicowała cała Polska. Dziewczynka pilnie potrzebuje operacji, którą można wykonać tylko w Stanach Zjednoczonych. Jej koszt to 5 mln zł, czyli około 1,2 mln dolarów.

Korzenie taty małej Oliwki są w Obornikach Śl

Rodzice Oliwki podziękowali wszystkim za pomoc

Cała historia małej Oliwki dostępna jest w aktualnym numerze NOWej gazety trzebnickiej lub e-wydaniu.

A co z grupą licytacji założoną na Facebooku?

Licytacje, jeszcze trwają, bo miały dłuższy termin. Mama Oliwki odpowiada, że grupa miała działać do końca sierpnia, ale nikt się nie spodziewał, że zbiórka tak szybko się zakończy. Miała zostać zarchiwizowana, ale ludzie, którzy się w nią zaangażowali, chcą wykorzystać jej potencjał. Chcą ją wykorzystać do udostępniania informacji o innych zbiórkach. Grupa zostanie, ale nie wiadomo na jak długo. – Na pewno zostaje facebookowy profil Oliwki. Będziemy na bieżąco informować, co się u nas dzieje – zapewnia.

Dorota Dąbrowska zapewnia, że jak tylko będzie znała termin operacji da nam znać, a my przekażemy tę informację naszym czytelnikom

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here