Prawo jazdy można zdawać w Miliczu

939
Fot. Łukasz Gościniak "Zapisy na egzaminy w oddziale terenowym WORD w Miliczu oficjalnie ruszył 20 lipca"

O tym, że zdanie prawa jazdy wcale nie jest takie proste krążą już legendy. Wielu przyszłych kierowców narzeka, że wrocławskie ulice to istny horror na egzaminie praktycznym.

Aby wyjść nieco na przeciw oczekiwaniom przyszłych kierowców, na początku tego roku pojawiły się pierwsze poważne plany związane z utworzeniem oddziału terenowego WORD w Miliczu, w którym można byłoby zdawać egzaminy na prawo jazdy kategorii B.

Finalnie nowa siedziba ruszyła
w połowie lipca

Zapisy na pierwsze egzaminy w  nowym ośrodku rozpoczęły się 20 lipca, a pierwsze praktyczne egzaminy przyszli kierowcy zdawali 24 lipca.

Egzamin z pewnością będzie łatwiejszy, bo po Miliczu nie jeżdżą tramwaje ani komunikacja miejska. Miasto po ponad 20-stu latach przerwy w końcu przywraca możliwość zdawania egzaminów na miejscu.

Siedziba biura obsługi klienta WORD w Miliczu, znajduje się w budynku Centrum Aktywności Lokalnej na placu ks. Waresiaka

W sali egzaminacyjnej mieści się 8 stanowisk komputerowych. W gotowości jest także samochód egzaminujący toyota yaris oraz zatrudniony przez WORD Jelenia Góra egzaminator z Ostrowa Wielkopolskiego.

Plac manewrowy milickiego oddziału WORD znajduje się przy SP 1 w Miliczu.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here