Zrobił zdjęcie i wygrał smartfona

217

Kilka tygodni temu w ramach akcji „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!”, ogłosiliśmy konkurs na najlepsze zdjęcie „pokazujące unię” w 52 lokalnych tytułach w całej Polsce. Również na łamach naszej gazety ukazała się informacja i odpowiedni kupon.

Znamy już wyniki konkursu. 52 redakcje gazet lokalnych zdecydowały. Smartfony trafiły do mieszkańców 16 województw, którzy najlepiej swoją fotografią uchwycili zmiany, jakie zaszły w Polsce dzięki środkom ze wspólnego budżetu Unii Europejskiej.

Zdjęcia były różnorodne. Czasami artystyczne, czasami romantyczne ale również zrobione na wesoło i całkiem na poważnie. Fotografowano ścieżki rowerowe, fontanny, place zabaw, odświeżone miasta i drogi szybkiego ruchu.

Pełna lista laureatów TUTAJ

Zwycięzcą w naszej redakcji – NOWa Gazeta Trzebnicka – został Tomasz Piech. Gratulacje!

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.