Wojewoda ostro o komisji rewizyjnej Zawoni

334

Radni powołali komisję rewizyjną, która nic nie robi. Nie ma planu, nie przeprowadza kontroli, nie sporządza na czas protokołów… problemów jest wiele. Radna poinformowała o tym Wojewodę, a ten nakazał przewodniczącemu i całej komisji wziąć się do pracy i wykonywać należycie obowiązki.

Więcej w aktualnym numerze NOWej gazety trzebnickiej
lub e-wydaniu, które kupisz tutaj

2 KOMENTARZY

  1. yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, Czy ktoś mysli że ci „czworo” na zdjęciu „wezmą się należycie do pracy” jak to ujmuje autor cytując Wojewodę? (członkowie komisji rewizyjnej)

    kto jest na zdjęciu? Pani Wojtała – pierwsza od lewej na fotce, –radna ze Złotowa, a ten w środku to Sołtys i radny zarazem –nie jaki Pan Dąbrowski. (oboje wykształcenie średnie- ale „zaufani” Pani A.W., powiedziałbym wręcz „zelazna gwardia” Akacjowej 13.

    ———oczywiście Komisja miała się zajmować przede wszystkim budżetem przychodni w Zawoni, …i coś „blado”………………no niby wszystko super, ale Pani Z…..iarska już wystawiła do Rady Powiatu kandyda…………kogo?—ano męża, w tej Gminie są same nieprawdopodobne przypadki i cudowne zbiegi okoliczności,

  2. oczywiście że nic nie robi!, Radna Wojtała nawet nie chce przychodzić na sesje Rady Gminy Zawonia,
    o godzinie 9:30 – 15.10.2018 była „wielką nieobecną” dodam tylko, że dzień pózniej o tej samej porze na bazarze przed Urzędem Gminy robiła zakupy!, jakoś nie widziałem aby była „chorutka” ani coś w tym temacie! trudno uznac aby jej godzina nie pasowała – skoro o tej samej godzinie dzień pózniej, miała czas robić zakupy.
    to po co te diety i po co szanowna Pani jest Radną?!

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here