Rozdajemy bilety na Wołów Summer Festiwal 2018

231

Europejskie gwiazdy po raz drugi w Wołowie – mamy bilety do rozdania
Wołów Summer Festiwal to największe muzyczne wakacyjne wydarzenie przyciągające fanów muzyki rozrywkowej oraz polskiego hip-hop`u.

Tegoroczna impreza odbędzie się w dn. 27-29.07.2018r. na Basenie Miejskim w Wołowie.

Podczas poprzedniej edycji WSF do naszego miasta zawitały europejskie gwiazdy muzyki disco m.in. Alexia znana z popularnego w latach 90. hitu Uh La La La, a także Danzel, którego najsłynniejsze utwory zdobywały listy przebojów europejskich mediów. Nie zabrakło również  gwiazd  polskiej sceny hip – hop”owej takich, jak  KALIBER 44, TeDe czy V.N.M

Pod koniec lipca br. w Wołowie odbędzie się druga edycja Wołów Summer Festiwal tym razem na terenie Basenu Miejskiego. W tym roku zapowiada się dwudniowa, solidna dawka dobrej muzyki. Tak, jak podczas pierwszej edycji festiwal zostanie podzielony na dwa dni: Hip-Hop Night, oraz Disco Night. Podczas pierwszego dnia festiwalu nie zabraknie czołowych zespołów sceny hiphopowej min. O.S.T.R, POKAHONTAZ, SOBOTA oraz ZEUS. W drugi dzień wystąpią gwiazdy światowego formatu min GROMEE –reprezentant Polski podczas Eurowizji oraz ARON CHUPA , który swoim hitem „I`m an Albatraoz” uzyskał prawie miliard wyświetleń na popularnym serwisie internetowym. Publiczność rozgrzewać będzie ekipa z  Fat Beat Dj`s.

Bilety na wydarzenie będzie można wkrótce kupić w Kasie Wołowskiego Ośrodka Kultury oraz Basenie miejskim. Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem zachęcamy do śledzenia strony internetowej wolowsummerfestival.pl oraz Facebooka festiwalu.

 

Bilety dla Czytelników NOWej gazety trzebnickiej

Mamy 4 bilety do rozdania – po 2 bilety na każdy dzień – 2 na Hip Hop Night i 2 na Disco Night, jeśli jesteś zainteresowany udziałem w Wołów Summer Festiwal zadzwoń do nas (tel. 71-312-19-62) i odpowiedz na pytanie – która edycja Wołów Summer Festiwal przypada w tym roku?

Na telefony czekamy do środy 25 lipca. Nie zwlekaj, bilety trafią do pierwszych czterech osób, które zadzwonią do nas i poprawnie odpowiedzą na zadane pytanie.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here