Pokochaj czworonoga – pieski do adopcji!

242
Dilma i Freja

Co roku tysiące pięknych i kochających psów trafia do schronisk w całej Polsce, a tylko mniej niż połowa znajduje nową, kochającą rodzinę. Jeśli szukasz przyjaciela na całe życie, zaadoptuj psiaka, zanim trafi do schroniska, gdzie jego szanse na znalezienie pełnego ciepła domu maleją jeszcze bardziej.

Dla tych pod opieką Trzebnickiego Klubu Psa to już ostatni dzwonek, by psiaki znalazły kochający dom

W innym wypadku czeka na nie przepełnione schronisko, gdzie o wiele trudniej znaleźć odpowiedniego właściciela.

Dilma i Freja
Dilma i Freja – to dwie bardzo młode, urocze sunie wyrzucone w pobliskiej wsi. Opiekunowie określają je jako wulkany radości, energii. Są to psy bardzo łagodne, będą wspaniałymi przyjaciółmi rodziny, nadają się również do domu z dziećmi. Pieski można adoptować osobno, jednak adopcja w dwupaku byłaby dla nich szczytem marzeń.
Łatek
Łatek – to młody, około dwuletni psiak, bardzo niewielkich rozmiarów. Niestety nie miał do tej pory szczęścia, w swoim krótkim życiu został już dwukrotnie porzucony, mimo to darzy człowieka ogromnym zaufaniem.
Karmelek

Karmelek – piesek znaleziony na terenie Gminy Trzebnica, Przebywa obecnie w domu tymczasowym w Warszawie, jednak pilnie musi zmienić dom, najlepiej na stałe. Piesek ma niecałe dwa lata, jest bardzo mądry i szybko się uczy. Jest łagodny do ludzi i innych psów. Niestety nie toleruje kotów.

Fart

Fart –  Niewidomy, przerażony, zdany sam na siebie został zimą wyrzucony z auta przy drodze szybkiego ruchu. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, ale nawet najwspanialszy dom tymczasowy nie zastąpi tego stałego, gdzie w spokoju i miłości będzie mógł spędzić jesień życia.

Kleo

Kleo – to sunia, która została bardzo skrzywdzona przez człowieka. Przeraźliwie boi się dotyku człowieka. Nadaje się do adopcji tylko do doświadczonego domu nastawionego na pracę z psem.

Perełka

Perełka – jest starszym, bardzo łagodnym pieskiem i w jednej chwili zawalił się jej świat. Straciła właściciela, który poważnie zachorował, straciła dom i całe swoje dotychczasowe życie. Udało się jej znaleźć dom tymczasowy, jednak pod koniec miesiąca traci i ten. Z kanapy ma przenieść się do kojca.

Śnieżek

Śnieżek – to młodziutki, mały psiak o nieznanej przeszłości. Zadbany, został znaleziony z obrożą przeciwpchelną, jednak do tej pory nie zgłosił się po niego właściciel.

Kontakt w sprawie adopcji:

Trzebnicki Klub Psa

* e-mail: tkp.zsercemdozwierzat@gmail.com

* tel: 575 524 814 / 881 720 473 (po godz 17-tej w dni robocze)

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here