Ledwo siedział – miał przy sobie narkotyki

422
Zdjęcie poglądowe. Mężczyzna był pijany, z kieszeni wystawały mu narkotyki

Był pijany i siedział na chodniku. Kiedy policjanci zaczęli sprawdzać jego bagaż okazało się, że miał w nim środki odurzające – metamfetaminy i extasy. Teraz może trafić za kratki nawet na 5 lat.

Jak podaje Piotr Dwojak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy, funkcjonariusze patrolujący Trzebnicę, w późnych godzinach nocnych zauważyli mężczyznę siedzącego na chodniku, gdy funkcjonariusze sprawdzali jakiej pomocy potrzebuje, okazało się że jest nietrzeźwy, badanie wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci zauważyli, że z kieszeni spodni wystają mu dwa woreczki z zawartością narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że to mieszkaniec Trzebnicy w wieku 27 lat. Funkcjonariusze znaleźli u podejrzanego kilkadziesiąt porcji metamfetaminy i kilkanaście porcji extasy. Dalszą cześć nocy zatrzymany mężczyzna spędził już w policyjnym areszcie. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności – podał Piotr Dwojak.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here